Yardım Wattman Hatasını Nasıl Çözebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Arkadaşlar bir kaç oyunda bu hatayı alıyorum sürekli oyun donup kalıyor reset atmadan da düzelmiyor bazen hata ekranı geliyor bazen de reset attıktan sonra sistem açılınca veriyor wattman hatasını bunu nasıl çözebilirim? Kart R9 270X.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Genelde çözülmez donanımsal oluyor. Ama yazılımsal diyenler de var. Driver sil güzelce ddu ile. Macunu yenile metalik macun sık. Kartı kendine getir öyle dene. ?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Genelde çözülmez donanımsal oluyor. Ama yazılımsal diyenler de var. Driver sil güzelce ddu ile. Macunu yenile metalik macun sık. Kartı kendine getir öyle dene. ?

Sadece 1 oyunda yapıyor o da Dirt 4. Belli süre oynayınca oyun siyah ekran da kalıyor sonra bu hatayı veriyor. Saatlerce Rust oynuyorum bir şey olmadı halen. Format attım sürücü kurdum dün zaten termal macun da yeniledim bu sorun genelde yazılımsal oluyormuş.

hacker_127

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba , bu watman hataları ile ilgili bir çözüm bulabildiniz mi acaba? işlemci macunum kurumuştu yeniledim acaba sebebi bu olabilir mi, takip edeceğim sistemi.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Merhaba , bu watman hataları ile ilgili bir çözüm bulabildiniz mi acaba? işlemci macunum kurumuştu yeniledim acaba sebebi bu olabilir mi, takip edeceğim sistemi.
Geneli yazılımsal. Önerilen sürücü kurun daima.