Vücudun En Yararsız 10 Yeri

Bu konuyu okuyanlar

F-rekans

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Günden güne ölçüyü kaçıran popülaritesini saçmalaıklarla dolu haberleriyle korumaya çalışan birsürü lüzumsuz servisi olup işi gücü magazinsel haber (pek çoğu yalan yanlış) üzerine kurulu bir ucube site haline geldi.

Arkadaşımız mynet'i çok güzel açıklamış...:mrgreen: Zaten bu konuda sanmıyorum ki SDN okuru burda yazanları ciddiye alsın. (işi hakaret boyutuna taşıyan istisnalar hariç)...:razz:
Tabiki o gereksiz olarak gösterilen ölgelerin (haber kaynağına göre) çok ufak bir görevi bile olsa vardır ve o yüzden oradadır, zaten açıklanmış... (Yaradılırken malzemeden mi çalınacak ? :D Tövbe estafirullah):sweatdrop:

Bence konunun komik yazı bölümünde olması lazım ki; yanlış anlamaların önü kesilsin...

Bu arada sağol fish bayıla bayıla güldüm özellikle şu kıl mevzusuna aklıma türlü sahneler geldi eski türk filmlerinden (yatak, hat safada vücut kılı olan bir türk erkeği, başı erkeğin omzunda olan bir kadın ve kılları bigudilemeye çalışan bir parmak...) :D :D :D

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
5. Kuyruk sokumu kemiği[/B]
Omurganın uzantısı kuyruk sokumu kemiği insan vücudunda omurga ile ilişkilidir ancak hala tam olarak işlevi anlaşılamamıştır.

İşte MYNET TEN saçmalardan seçmeler... Hepsi saçma uyduruk. Ama canım o kadar merak ettiysen şu 5. maddenin ne işe yaradığını ben sana söyliyim... Kuyruk sokumu kemiği ne için var biliyormusun?... Sen öldükten sonra bütün bedenin toprakta çürüyecek ama sadece tek bir yerin kalacak oda bu KUYRUK SOKUMU KEMİĞİN sonra ALLAHÜ TEALA SENİN YENİ BEDENİNİ BU KUYRUK SOKUMU KEMİĞİN ÜZERİNE DİZYN EDECEK SONRADA SEN YENİ BEDENİNLE MEZARDAN KALKACAKSIN.. OKEYMİ CANIM BENİM İNSANIN HİÇ BİR TARAFI GEREKSİZ DEĞİLDİR... BU SÖZ İMANI BİLE TEHLİKEYE SOKAR. ÇÜNKÜ KURAN I KERİMDE BİZ İNSANI EN GÜZEL BİÇİMDE YARATTIK BUYRULUYOR... YANİ DANGALAKLIĞINIZIN Bİ ALEMİ YOK...

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çıkar at abi işe yaramıyan yerlerini çıkar at :D:D:D

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Bazı yorumlara katılmamak elde değil. çok güldüm... :)Yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.

antilove

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bence insan vücudunda yarasız bir yer yoktur yoksa neden yaratıldı
bu tür yazıların sebebi ise sayılanların faydasının halen bulunamaması
saygılarrrr

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Allah emiin olun ki hiç bir şeyi gereksiz yaratmamıştır.İnsan vücudunun işleyişi Allah'ın varlığına inanmak için eşsiz sebeplerden yalnızca bir tanesidir.

Ve biz, göğü ve yeryüzünü ve ikisinin arasındakileri boş yere yaratmadık; bu, kâfir olanların zannı; artık vay haline kâfirlerin ateşten.
SÂD SURESİ

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Var olan herşey nedenleriyle birlikte vardır, ben buna inanmak istiyorum. Hele ki bahsi geçen şey insan vücudu olunca... Allahu ekber.