Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Avea'ya Geçmelimiyim

• Evet Geç Çok Memnunum

Kullanılan: 65 43.6%
  • Hayır Hiç Tavsiye Etmem

Kullanılan: 84 56.4%

• Kullanılan toplam oy
    149

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Geçen arkadaş evde Turkcell'in çekmediğini söyledi, Ankara Keçiören'de yani merkezde...
Bende "pes" dedim...

Ben mecidiyeköy'de sorunsuz olarak AVEA kullanıyordum. Şimdi ortaköy'de evimde avea çekmiyor, vodafone çekiyor. bende numaramı vodafone'a geçirdim. Yani evinde hangi operatör çekiyorsa oraya geç. Şahsi kanaatim AVEA'nın altyapısı vodafone'dan daha iyi.

Konturlude ise AVEA'da Kral tarife, VOdafone'da ise CEbine Göre tarife var. her iki tarifede de ne kadar yüklersen o kadar gün ucuz konuşuyorsun.

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
HATTIMI BENDE TURKCELL DEN VODAFONE TAŞIYANLARDAndım.. turkcelde (taahhüt vermezseniz) 69 tl lik paket vodafone da 59 tl diye vodafone geçtim... Geçtim ama çektiklerimi gelde bana sor.. Müşteri hizmetleri bi kere çok çok çok kötü.. VE faturam 129 tl geldi.. Faturam kesilmeden beni cep shoplarda uyardılar ben defalarca aradım... Gene de yanlış fatura kestiler... Anlayacagın turkcell pahalı gibi dursada verdiği hizmetin karşılığını hak ediyor...

Vodafone'un müşteri hizmetleri gerçekten berbat.

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
geçme tam geçersin yeni kampanya çıkartılar keşke geçmesem dersin :D

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Allah belanı versin vodafone olarak başlığımın düzeltilmesini talep ediyorum ! Bugün faturam geldi !

İnsafsız bunlar yaa ! 14 tane sms göndermişim 15 lira fark var yine . Yalan göndermedim

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunlarda vodafonenin insafsızlığı işte ne yapalım hayat bu :D :D :D :)...

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Allah belanı versin vodafone olarak başlığımın düzeltilmesini talep ediyorum ! Bugün faturam geldi !

İnsafsız bunlar yaa ! 14 tane sms göndermişim 15 lira fark var yine . Yalan göndermedim

Bence Vodafone'da durduğunuz hata. Eskiden Turkcell kullanan ben çok para vermekten bıkıp Vodafone'a geçmiştim. Ardından Vodafone'un sınırsız internet tarifesini iptal etmesi ve beni sanki ben istemişim gibi o tarifeden çıkarması sonucu Avea'nın 19 TL'lik paketine geçtim. İnanır mısınız o günden beri kafam rahat. Tamam belki sorun yaşayanlar vardır Avea ile ama zaten hat faturasız bu sebeple sorun olmuyor. Ayrıca Ankara'da yaşıyorum ve internet hızı çok iyi. Çekme sorunu da yaşamıyorum. Hatta internet hızını göstermesi açısından test sonucu koyayım. Testi evimde yapıyorum.

KNF7J.png

HsdrV.png

N1BA8.png

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26

Avea noldu?
Milleti Avea'ya gönderiyon gönderiyon sen hâla yerinde misin? :D

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
gerçekten güzel laf koymuşsun [MENTION=66965]Silence[/MENTION] helal sana başka diyecek lafım yok koptum yaa

tatli_child

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Avea'ya Taşı Daha Öncedende Söylemiş Arkadaşlar 19 TL Karşılığı Her Yöne 500 Dk 1000 SMS 1 GB İnternet Bunu Kullanırsın Eğer 2 Hattın Varsa Sürekli Kullandığını Avea'ya Taşı Diğerinide Kalması Gereken Operatöre Taşı. Taşımaya Karar Verirsen Avea Bayisinden Gerekli Bilgileri Al Hattına TL Yüklemeden Önce Bir Yerlere Mesaj Atılıyor Onları Attıktan Sonra Yükleme Yap Tabi Bu 19 TL'lik Paketi Alabilmen İçin 15 İle 25 Yaş Arası TC Kimlik Numarası Gerekiyor Ve Bu TC Kimlik No Daha Önceden Bu Kampanyada Kullanılmamış Olması Gerekiyor TL'ni Yüklüyorsun Özel İletişim Vergisi Cart 1.20 TL Kesiyor Paketi Satın Alamıyorsun Onun İçin 20'yi Yükledikten Sonra Parça TL Attırman Gerekiyor İster 2 TL Attır Bulabilirsende 5 TL'lik Kartlardan Satın Al Sana Kalmış Bana Fazlasıyla Yetiyor Çoğu Normal Kullanıcıyada Yetiyor Ama Kullanıma Göre Değişir Yeterlilik.

RKYuckeN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaa abicim avea kullanıyorum eskiden vodafone kullanıyordum ama geçmekle salaklık yaptım :(

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
@Silence Hakkımızda hayırlısı.
[video=youtube_share;e3Ee2x40FRg]http://youtu.be/e3Ee2x40FRg[/video]

caghan1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafone dan nefret ettiğim kadar hiç bir operatör den nefret etmedim taahhüt yüzünden çıkamıyorum da :(

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
bende avedan vodafone geçtim lanet avea hiç çekmiyor vodafone vcde bile çekiyor :) vodafone çokta güzel paketleri var avea geçmeyin

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
İlk kez normal fatura geldi şoktayım şoktaa :D

global_deejay

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Avea 19 luk tarife kullanıyorum . Vodafone'dan geçiş yaptım. Herşey iyi güzel merkezde 3G çekmiyor. 3G internet felç resmen

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arkideşler ;

Kıymetli yorum ve fikirleriniz için minnetlerimi sunuyorum ancak ; 2 hat kullanıyorum şuan Biri Vodafone Hesabını bilen tarife , Diğer hattımıda Avea'ya taşıdım 19 TL lik paket , İkisindende memnunum .

Teşekkür Ederimm :)

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkideşler ;

Kıymetli yorum ve fikirleriniz için minnetlerimi sunuyorum ancak ; 2 hat kullanıyorum şuan Biri Vodafone Hesabını bilen tarife , Diğer hattımıda Avea'ya taşıdım 19 TL lik paket , İkisindende memnunum .

Teşekkür Ederimm :)

Hayırlı olsun ..
Bende cuma geçmiştim avea ya hattım yarım saat önce açıldı.. bakalım avea nasılmış..
Sevdiklerimizle doya doya konuşabilirmiyiz :)

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
Ben avea faturasızdan Vodafone faturalıya geçtim çok rahat bence kal.