Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Avea'ya Geçmelimiyim

• Evet Geç Çok Memnunum

Kullanılan: 65 43.6%
  • Hayır Hiç Tavsiye Etmem

Kullanılan: 84 56.4%

• Kullanılan toplam oy
    149

KadirDaren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay arkadas ne kadar dertli var :) ben neredeyse ilk telefon aldığımdan beri turkcell kullanıyorum.1,5 yıldır kamu tarifesindeyim 1000dk+1000sms heryone.300dakikada ekstra veriyorlar 6aydır. 40-45lirayı geçmez hiç faturam.avea çok berbat ötesi bişey.2hat kullandığım zamanlarda oldu.vodafone bana göre yaramaz konuşma bazen kesiliyor çekmiyor.sms gelmiyor hala aynı.daha iyisi çıkana kadar en iyisi turkcell..çıkmayacağına göre :)

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkcele Geç Sonra GençTürkcell li ol of gel keyfim gel bkm den tut vakko ya kadar indirimin keyfini yaşa

YAVUZS

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HATTIMI BENDE TURKCELL DEN VODAFONE TAŞIYANLARDAndım.. turkcelde (taahhüt vermezseniz) 69 tl lik paket vodafone da 59 tl diye vodafone geçtim... Geçtim ama çektiklerimi gelde bana sor.. Müşteri hizmetleri bi kere çok çok çok kötü.. VE faturam 129 tl geldi.. Faturam kesilmeden beni cep shoplarda uyardılar ben defalarca aradım... Gene de yanlış fatura kestiler... Anlayacagın turkcell pahalı gibi dursada verdiği hizmetin karşılığını hak ediyor...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
[MENTION=19025]AliA[/MENTION] abi ama ben hakaret etmedim beddua oluyo benim yaptığım :(

--- Mesaj Güncellendi ---

[MENTION=19025]AliA[/MENTION] abi ama ben hakaret etmedim beddua oluyo benim yaptığım :(

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Avea'dan vodafone geç,Lakin vodafon'dan avea'ya geçme.

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende Turkcell'den Vodafone'a geçen bir hat kullanıcısıyım. Tarifime göre 25 TL gelmesi gerekirken 35-45 TL geliyor. Paketimi incelediğimde internet ücreti olarak yazıyordu. Bu ay ayriyaten 1 GB internet paketi aldım. Bakalım bu sefer kaç TL gelecek...

Avea'nın yeni tarifesi olan "44 liraya 1000 dakika, 1000 sms, 2 GB data" çok iyi. Eğer faturalı düşünürsen bak derim... Tabi kullanım amacına göre seç...

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
vay arkadas ne kadar dertli var :) ben neredeyse ilk telefon aldığımdan beri turkcell kullanıyorum.1,5 yıldır kamu tarifesindeyim 1000dk+1000sms heryone.300dakikada ekstra veriyorlar 6aydır. 40-45lirayı geçmez hiç faturam.avea çok berbat ötesi bişey.2hat kullandığım zamanlarda oldu.vodafone bana göre yaramaz konuşma bazen kesiliyor çekmiyor.sms gelmiyor hala aynı.daha iyisi çıkana kadar en iyisi turkcell..çıkmayacağına göre :)

telefonunuz çekiyorsa en iyisi Avea.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Aveaya geçeceğim tırsıyorum :D

afulutas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ya bir insanın her aymı faturası fazla gelir :cursing:

Avea kontörlü hatta geçmeyi düşünüyorum . Ne dersiniz ? Kullananlar fikir verebilir mi avea'dan memnunmusunuz ?

hayatının hatasını yaparsın avea'ya geçmekle. turkcell ise çok pahalı. sen vodafone da hesabını bilen tarifeye geç. sürprizle karşılaşmazsın.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
geç naim hiç düşünmee :) . ben mutluyum geçtim rahatladım . Vodafone mu Allaha havale ediyorum uydusu düşer şebekesi çöker inşallah :D
Vodafone hattımda son bir kaç gündür kopmalar mevcut.
Hattı taşımayacağım güzel bir numara bulursam alacağım. En kısa zamanda avea bayisine gitmek şart oldu.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Vodafone hattımda son bir kaç gündür kopmalar mevcut.
Hattı taşımayacağım güzel bir numara bulursam alacağım. En kısa zamanda avea bayisine gitmek şart oldu.

taşıma daha avantajlı gibi ama sen bilin :rolleyes:

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Yok Pınar eski hattıma uyuzum. Turkcell numarası ve hiç kendime ait hissetmedim.
Yeni bir hat yeni bir başlangıç :D

Tamam yeni ve güzel numaran şimdiden hayırlı uğurlu olsun . Burdan vodafone a sesleniyorum ohhhh çatlayınn bi müşterinizi daha caydırdım :D .

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
vodafone'da durman kabahat... avea'dan vodafone'a geçmiştim( hepsi kampanya yapıyordu avea geç kalmıştı kampanya yapmadı tam ben çıktım ertesi gün müthiş kampanya yaptı :D 19 tl'ye 500dk 1000sms 1 gb internet ) pişman oldum direkt vodafone'dan avea'ya geçtim. vodafone'da çektiğim rezilliği ne avea'da ne turkcell'de çekmedim ...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
vodafone'da durman kabahat... avea'dan vodafone'a geçmiştim( hepsi kampanya yapıyordu avea geç kalmıştı kampanya yapmadı tam ben çıktım ertesi gün müthiş kampanya yaptı :D 19 tl'ye 500dk 1000sms 1 gb internet ) pişman oldum direkt vodafone'dan avea'ya geçtim. vodafone'da çektiğim rezilliği ne avea'da ne turkcell'de çekmedim ...

[MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] bak gel sen gel bırak vodafone u

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Geliyorum yoldayım şu an:D Az kaldı vodafone u tekmelememe:D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Olmadı bi bakıp çıkarım :D

Reaksiyon puanı
2,146
19 TL'lik kampanyayı sadece taşıyanlara yapıyorlar, 6~7 senedir avea abonesiyim bize birşey yok, saçmalık.

Gold Eagle

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Ben de hat değiştirmeyi düşünüyorum bugünlerde
Turkcell'deyim ama 3-4 aydan beri 50 lira altı fatura göndermedi
Vodafone mu Avea mı derken,büyük ihtimalle Vodafone'a geçeceğim ben de.Tarifeleri de gayet iyi zaten

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dün akşam vodafone mala bağladı aynı mesajı tam 41 kere attı :D Maşallah demeye mi çalıştı ne yaptı anlayamadım:D Ama artık çok geç bugün aveadayım :)

BaradduR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 2010 yılından beri vodafone kullanıyorum daha once trkcll deydim tamamiyle batırdılar beni diyebilirim ama vodafone 2 senedir hiç şaşmadan bana tahhüt ettikleri tutarı gönderdiler değişmedi aralarda kota aşımım oluyordu ozaman faturam fazlalaşıyordu ama onuda zaten ben aşmış olduğumu biliyordum bilgilendirme sistemleride gayet güzel ben cep avantaj heryöne tarifesindeyim birde desire s kampanyasından cihazım var ikisini bir ekleyip yolladıkları halde bile bir şaşma yaşamadım uzun lafın kısası ben memnunum sadece bazen çekim sorunları yaşıyorum onun haricinde faturalı hat kullanıcısı olarak memnunum...

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Dün akşam vodafone mala bağladı aynı mesajı tam 41 kere attı :D Maşallah demeye mi çalıştı ne yaptı anlayamadım:D Ama artık çok geç bugün aveadayım :)

Çatla vodafone çaldım işte çaldımm müşterini uyuz oluyorum sana artık :D

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL'dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.

Şahsen ben geçmeyi düşünüyorum. 31 Ocak sonmuş.
Kontöründe bitme ihtimali var.

AVEA Konturlude KRAL tarife var. Yuklediğin kadar konuşuyorsun.

--- Mesaj Güncellendi ---

Ben de hat değiştirmeyi düşünüyorum bugünlerde
Turkcell'deyim ama 3-4 aydan beri 50 lira altı fatura göndermedi
Vodafone mu Avea mı derken,büyük ihtimalle Vodafone'a geçeceğim ben de.Tarifeleri de gayet iyi zaten

Vodafone!a geç derim.

Tatilini Ege'nin sahil kasabalarından birinde geçiriyorsan Vodafone TR çekmediği yerlerde YUNANiSTAN'daki Vodafone şebekesini tarifendeki aynı ücretler üzerinden kullanıyorsun. Sen Türkiye'desin ama telefonun Yunanistan'daki şebekeyi kullanıyor her hangi bir uluslararası konuşma ücreti olmaksızın.

SaTa

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Babam 12 yıldır Telsim-Vodafone kullanıyor :D