Vodafone Redbox için altyapı gereklimi

Mertb42

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Merhaba uzaktan eğitim için ev internetine ihtiyacımız var bizde türk telekoma başvurduk bizim evim 150 metre yakınında kabloda kopuk var diye kabloyu yapmadılar başvuruyu iptal ettiler mevcut altyapıyıda sistemden sildiler ama halbuki evimizde daha önce 4 yıl internet kullandık biraz zaman geçti ev internetini iptal ettik sürekli kablo kopuyor diye
Ama şuan internet altyapısını sistemden sildiler diye internet kullanamıyoruz o yüzden redbox ve superboxa baktık babam şubeye gitti redboxa bakmış 110 tl 150 gb ama interneti almak için altyapı gerekiyormuş ama türk telekom altyapıyı sistemden sildiği için alamıyoruz babam sonra superboxa bakmış 8mbit 90 tl sınırsız ya ben şunu anlamadım acaba böyle bi paket yokki superboxta birde altyapı olmadığı için superbox veremeyiz demişler bu arada babam vodafone ve turkcelle gidince redbox ve superbox demek yerine kablosuz ev interneti demiş
BEN KISACA ŞUNU SORUYORUM REDBOX VEYA SUPERBOX ALMAK İÇİN SİSTEMDE ALTYAPIMI GÖZÜKMESİ LAZIM EĞER ALTYAPI GEREKİYORSA BU KABLOSUZ İNTERNETİN NE GEREĞİ VAR