Bu konuyu okuyanlar

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bundan yaklaşık 5 ay önce Turkcell Superonline’a başvurduk , tamı tamına 1 ay geçtikten sonra bağlamaya 1 kişi geldi kablo çekti kablonun ucuna bi kağıt bağladı eve de modemi koydu gitti . İnternete giriliyor ama kullanılamıyor , ünlem işareti çıkıyor . Neyse superonline’ı bu olaydan sonra iptal ettik Vodafone SuperNet bağlattık , 4 gün sonra geldi internet . İlk 2 gün hiçbişe yoktu internette güzeldi . Fakat ondan sonra internet kötüleşmeye başladı . Csgo’da pingim 150-250 arası gidip geliyor . Birde şöyle birşey dediler evin neresine giderseniz gidin aynı hızda kullanırsınız diye. Yan odaya geçiyorum bağlantı LAAAAAK yavaşlıyor . Zaten sürekli bir yavaşlık söz konusu . Eğer vodafone almayı düşünen varsa SAKIN SAKIN SAKIN !!! Uzak durun , gidin TürkNet alın veyahut superonline alın (tabi gelirse) , türk telekom alın ama vodafone sakın .

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Diğer odaya geçince yavaşlama modemle alakalı değilmi?

cihancell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Diğer odaya geçince yavaşlama modemle alakalı değilmi?

Adamlar diyo ki evin her tarafından aynı şekilde hız alın diye modemin dağıtıcı özelliği de bulunuyor . Gel gör ki modemden sadece 10 adım uzaklaşıyorum ve birden internet yavaşlıyor

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Adamlar diyo ki evin her tarafından aynı şekilde hız alın diye modemin dağıtıcı özelliği de bulunuyor . Gel gör ki modemden sadece 10 adım uzaklaşıyorum ve birden internet yavaşlıyor
Bizde süpernet alacaktıkta sıkıntı oldu taşındık o arada ttnet sözleşmesini yeniledik.. Benim önerim Turkcell Superonline

Son mesajlar