Vodafone Fiber + GSM

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
307
Merhaba,

Biz ailecek hem vodafone fiber hem de vodafone gsm olarak hat kullanmaktayız.

Yaklaşık 1 ay önce oturduğum semtte baz istasyonunu kaldırdılar ve telefonlar doğru dürüst çekmiyor internet "E" olarak çekiyor "4.5G" değil.

Vodafone fiber internetim de bazen aşırı yavaşlıyor hatta çoğu zaman.

Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütümün olduğunu, 540₺ civarı bir ücret ödemem gerektiğini ilettiler.

Yeni yasayla birlikte taahhüt iptal oldu diye biliyorum, beni aydınlatabilir misiniz? Doğru dürüst çekmeyen bir internete para vermek istemiyorum...

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Merhaba,

Biz ailecek hem vodafone fiber hem de vodafone gsm olarak hat kullanmaktayız.

Yaklaşık 1 ay önce oturduğum semtte baz istasyonunu kaldırdılar ve telefonlar doğru dürüst çekmiyor internet "E" olarak çekiyor "4.5G" değil.

Vodafone fiber internetim de bazen aşırı yavaşlıyor hatta çoğu zaman.

Müşteri hizmetlerini aradığımda taahhütümün olduğunu, 540₺ civarı bir ücret ödemem gerektiğini ilettiler.

Yeni yasayla birlikte taahhüt iptal oldu diye biliyorum, beni aydınlatabilir misiniz? Doğru dürüst çekmeyen bir internete para vermek istemiyorum...
Taahhüt iptal olmadı.
Bazı İSS ler cayma bedelinin büyük bir kısmını ödüyor.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
Eğer taahhütün 1 yıldan uzun süreli ise ve taahhüt sürende 1 yılını doldurmuşsan herhangi bir ücret, ceza vs. ödemeden taahhütünden ayrılabilirsin ancak 1 yılın geçmesi lazım diye biliyorum.

Reaksiyon puanı
307
Eğer taahhütün 1 yıldan uzun süreli ise ve taahhüt sürende 1 yılını doldurmuşsan herhangi bir ücret, ceza vs. ödemeden taahhütünden ayrılabilirsin ancak 1 yılın geçmesi lazım diye biliyorum.
2 yıl geçti + 7 ay falan geçti