Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Vodafone Arena Açılışı Saat Kaçta, Hangi Kanalda?

10 Nisan 2016 Pazar günü resmî açılışı yapılacak Vodafone Arena, pazartesi günü Bursaspor maçıyla taraftarlarına merhaba diyecek.

Vodafone Arena'nın protokol açılışı yarın yapılacak. Statta ilk maç ise 11 Nisan Pazartesi günü Bursaspor ile oynanacak.

Stadın açılışı pazar günü saat 17.00'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilecek.

Beşiktaş yönetimi, eski hocalarını ve futbolcularını da yeni evine davet etti. Gordon Milne, Lucescu, Schuster, Del Bosque, Guti, Ernst ve Amokachi gibi isimler Bursa maçında tribünde hazır olacak...

Açılış Programını Yayımlayan Kanallar: Beşiktaş TV, TRT 1, TRT Spor, A Spor, NTV Spor, A Haber, TGRT HABER

Beşiktaş resmî kanalı Beşiktaş TV, pazar ve pazartesi günü (sabah saat 10.00'dan itibaren) stadyumdan canlı yayın yapacak. (Diğer kanallarla ilgili bilgiler kesinleştiğinde konu güncellenecek.)

Beşiktaş TV Canlı İzle | BJK TV Şifresiz Canlı İzle

Beşiktaş - Bursaspor maç öncesi canlı yayını, röportajlar pazartesi günü Lig TV'de olacak.

11 Nisan 2016 Pazartesi Programı:

upload_2016-4-9_14-4-5.png

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
AÇILIŞ PROGRAMI:

Hasret Bitiyor... Beşiktaşımız yeni yuvasına kavuşuyor...

Nice zaferler yaşayacağımız, nice anılar biriktireceğimiz yeni evimiz Vodafone Arena'yı açıyoruz...

Şanlı, Şerefli ve Eşsiz tarihimizin en önemli günlerinden birisine daha şahitlik edeceğiz...

Beşiktaşımızın nice kupalar kaldıracağı yeni yuvamız Vodafona Arena'nın resmi açılışı törenle gerçekleştirilecek...

Stadımızın yapımına destek veren Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte, Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu açılış töreninde yer alacak. Açılışta çok sayıda davetli de Vodafone Arena'yı ilk kez görmenin heyecanını yaşayacak.

Başkanımız Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulumuzun ev sahipliğinde, Divan Kurulu Üyelerimizin de yer alacağı açılışta, davetliler saat 15.30'da stadyuma giriş yapmaya başlayacak.

Oluşturulan tören alanına saat 16.30 sıralarında geçiş yapılacak ve saat 17.00'de ise Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan'ın teşrifleriyle açılış töreni başlayacak.

Başkanımız Sayın Fikret Orman'ın konuşmasıyla başlayacak olan açılış töreninde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, camiamıza ve ülkemize mesajlarını Vodafone Arena'dan iletecek.

Stadımızın video gösteriminin yapılmasının ardından Sayın Cumhurbaşkanı ve Sayın Başbakan, Başkanımız Sayın Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyelerimizin eşliğinde stadımızı gezecek.

Açılış töreni hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erecek.

Vodafone Arena'nın Açılış Maçına Gelecek Olan Taraftarlarımızın Dikkatine

Beşiktaşımız, Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında Bursaspor ile 11 Nisan Pazartesi günü saat 20.00’de yeni yuvamız Vodafone Arena’da karşılaşacak.

Taraftarlarımızın Vodafone Arena’ya Bursaspor maçında ilk kez geleceklerini göz önünde bulundurarak; tribünleri, giriş kapılarını ve yönlendirmeleri anlatan stadımızın detaylı krokisini sizlerle paylaşıyoruz.

Taraftarlarımızdan tribün girişlerini kontrol etmelerini, maç günü kapılarda sorun yaşamaları için tedbirlerini almalarını önemle rica ederiz.

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
BJK TV stadyumdan canlı yayın

A Spor da şu anda stadyumdan canlı yayında ASpor Canlı Yayın

Video ilerleme çubuğunu az geriye alıp başından izleyebilirsiniz.

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
BJK TV soyunma odalarını gösteriyor.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Açılış programı başladı. Beşiktaş TV'de...

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
Hayırlı uğurlu olsun.Şampiyonlukla taçlandırsınlar bu stadın açılmasını inşallah.

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Yalnız başkanı hiç bu kadar heyecanlı görmemiştim gerçi ben izlerken heyecanlanıyorum o nasıl heyecanlanmasın :D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Aynen, dil sürçmesi fazla. :)

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fikret Orman:

"Vodafone Arena, Türkiye'nin ilk akıllı stadı, dünyanın da en akıllı statlarından biri.Harika bir dijital deneyim yaşatacağız."

''Vodafone Arena'da 50 bin kişiye kesintisiz wi-fi vardır.''

''Güvenlik kameralarına 20 milyon civarında yatırım yaptık. Her noktayı kontrol edebilir durumdayız.''

"Dünyanın en önemli hibrit çim teknolojisi kullanıldı. Hem ısıtma, hem soğutma sistemi var. Zemin her daim kusursuz olacak."

"Boğazın yanında olmamıza rağmen top oynadığımız zemin, su seviyesinin 4 metre altındadır. Bu, inanılmaz maliyetli olmuştur. Bu sistemi gerçekleştirebilmek için şehrin merkezinden 85 bin kamyon hafriyat aldık. Eski stadımızın yıkımından 1500 ton demir çıkmıştı. Vodafone Arena'da ise toplam 28 bin ton demir kullandık. Stadyuma gelecek misafirler için en yüksek kaliteyi sağlayabilmek için hiçbir yatırımdan kaçınmadık. Stadımızda büfe ve biletler için en düşük fiyatları sağlayacağız."

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fikret Orman, konuşma metnini daha önce hiç okumamış sanırım. Hep yanlış okudu kelimeleri.

Bir de gereksiz ayrıntılar verdi. Ön plana çıkan özellikleri verse yeterdi.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Demirören daha da batırdı. Federasyon başkanı diyeceğine Beşiktaş başkanı olarak dedi.

"Verdiğiniz destekten dolayı tekrar Beşiktaş... Federasyon Başkanı olarak size teşekkür ediyorum."

hesapsilinsin

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Demirören daha da batırdı. Federasyon başkanı diyeceğine Beşiktaş başkanı olarak dedi.
ahahahaha yalnız beşiktaşın hisseleri uçacak pazartesi bunlar hep kulubün yararına bence daha çok reklamımız olacak :D dölmabahçe en iyisiydi şu ana kadar :D:D

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Başbakan Ahmet Davutoğlu: "Bugün tarihi bir gün, çünkü kartal evine dönüyor."

"Kara kartal, bayrağımızı temsil ettiği hiçbir maçtan başı öne eğik ayrılmasın inşallah."

"Beşiktaş taraftarı geleneği altyapısı ile örnek bir kulüptür... Beşiktaş bu stat ile geleceğini garanti altına almıştır."

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dış görünüş açısından proje aşamasından gördüklerimden hareketle gayet güzel bir proje hayata geçirilmiş."

"Türkiye'nin en eski, en köklü spor kulüplerinden olan Beşiktaş; aslında böyle bir stadı çok önceden hak ediyordu."

"İstanbul'umuza ve ülkemize bu stadın kazandırılmasında emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.''

"Kurulduğu günden beri iyi günde kötü günde takımının yanında olan Beşiktaş taraftarı, farkını ortaya koymuştur."

"Sadece maçtan maça değil burası halkımıza da hizmet verecek. Bu anlamda burası farklı bir yer olacak."

upload_2016-4-10_18-20-16.png

Son düzenleme:

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Hadi bakalım, hayırlı uğurlu olsun. Nice zaferlere inşallah.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Açılışa yetişemedim şimdi NTV Spor'dan biraz baktım da harbi efsane olmuş stad. Hayırlı olsun kartalımıza.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Fikret Orman:

Halkın takımı olan Beşiktaşımız, halkın Cumhurbaşkanı ile Vodafone Arena’yı açıyor. Değerlerimizi koruyarak bugünlere kadar geldik. Her zaman halkın takımı olduk. Sayın Cumhurbaşkanımızın iradesi ile Vodafone Arena’yı inşa ettik. Sayın Başbakanımız her zaman bizimle ilgilendi. Başbakan Yardımcımız Yalçın Akdoğan, İstanbul’un ağabeyi Kadir Topbaş hep yanımızda oldu. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşım Umut Güner’in çok emekleri oldu.

Vodafone, bu stat için 14 milyon Dolar ilave yatırım yaptı. Koç Grubu yanımızda oldu. Kalde bize destek verdi. Stadın yapımı için kredi veren Aktifbank’a ve Ahmet Çalık’a teşekkür ediyorum. En başta bizlere inanan taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.

Türkiye 14 yılda sporda büyük bir aşama kaydetti. Bunun en önemli örneği Vodafone Arena. Bu stat futbolun yanı sıra moda ve eğlence aktivitelerine ev sahipliği yapacak. İstanbul’un marka değerini yükseltecek.

Vodafone Arena, kolezyumdan esinlenilerek yapılmıştır. Bu stadın fikir babalarından biri sayın Cumhurbaşkanımızdır. Vodafone Arena, sanki yüzyıllardır buradaymış gibi hissedilecek bir stattır.

Cumhurbaşkanı, kara kartalın eve dönüşünün gizli kahramanıdır. Beşiktaş’ı her daim destekleyen taraftarımızı alkışlayalım.”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören konuşmasında “Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum. Bu projeye ne kadar önem verdiğini biliyorum. Fikret Orman ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum” diye konuştu.

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç: “2002’den beri gelişen Türkiye’nin en güzel örneklerinden biri Vodafone Arena. Cumhurbaşkanımız bu stadın yapımın büyük emek harcadı. Bu stadın yapımındaki emekleri için Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum.”

Başbakan Ahmet Davutoğlu, kürsüdeki konuşmasında şunları söyledi: "Tarihi bir gün yaşıyoruz. Kara Kartal evine dönüyor. Beşiktaş camiası çok sağlam bir geleneğe sahip. Beşiktaş camiası her zaman devletiyle yürüdü. Beşiktaş taraftarı, kulübüne çok bağlıdır. Beşiktaş, dünyanın en çağdaş statlarından birine sahip oldu. Geleceğini garanti altına aldı. Beşiktaş camiası için bu stadın önemini bildiğimiz için yerinde inşa edilmesine izin verdik. Vodafone Arena, Beşiktaş camiasına hayırlı uğurlu olsun.”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: “Beşiktaş camiasına yeni yuvasının hayırlı olmasını diliyorum. Kara Kartala yeni stadında başarılı müsabakalar bol gollü galibiyetler diliyorum. Türkiye’nin en köklü spor kulüplerinden biri olan Beşiktaş, bu stadı çok önceden hak ediyordu. Beşiktaş’a gecikmiş hakkını teslim ediyoruz. Beşiktaş’a layık bir stat ortaya çıktı. Bu stadın İstanbul’a ve ülkemize kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hükümetimiz bu stadın yapımında büyük katkı yaptı. Vodafone’a teşekkür ediyorum. Beşiktaş taraftarı, sadakati ve heyecanıyla farkını her zaman ortaya koymuştur. Beşiktaş taraftarı, centilmenliğiyle de akıllarda yer almaya devam edecektir. Beşiktaş için yeni bir dönem başlıyor. Beşiktaş’ın bu eserin ruhuna uygun şekilde bir performans göstereceğine inanıyorum. Maçtan maça değil, sürekli halkımıza hizmet eden bir stat oldu. Burada keyifli maçlar izleyeceğiz. Beşiktaş, altyapısından yetiştireceği sporcularla geleceğe emin adımlarla yürüyecek. Beşiktaş’a başarılarla dolu bir gelecek diliyorum. Vodafone Arena’nın yapımında emeği geçen herkesi kutluyorum.”

Şenol Güneş: Bu eserin meydana gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Umarım bu güzellikler sahaya da yansır. Marka değeri büyüyen Beşiktaş’ı yükseltmeye devam etmek istiyoruz. Tribünler ve zemin çok güzel.

Tolga Zengin: Yarın taraftarımızla buluşacağız. Emeği geçenlerin yüreğine sağlık. Herkesin ruhu var burada. Biz de şampiyonluk kazanarak onlara teşekkür etmek istiyoruz.

Necip Uysal: İnönü Stadı’nda oynamıştım. Vodafone Arena’da da oynayacağım için çok mutluyum. Amacımız şampiyonluk kupasını Vodafone Arena’da kaldırmak.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Lig TV ve BJK TV, maç öncesi yayınına devam ediyor.

Stadyumdan:

11.jpg

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Vodafone Arena'da hız testi yapmışlar:

upload_2016-4-11_18-51-4.png

mazruf

Müdavim
Emektar