Vitor Pereira Hapse Girecek!

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
25
Bir dönem Fenerbahçe'yi çalıştıran Vitor Pereira, Yunanistan'da Olympiacos'un başındayken AEK tribünlerine yaptığı hareketler nedeniyle ülkede 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.
eski-fenerbahceli-vitor-pereira-yunanistan-da-8-9712717_2420_o.jpgVitor Pereira'nın başı yine dertte! Almanya Bundesliga 2'de 1860 Münih'i 3. Lig'e düşüren Portekizli teknik adam şimdi de hapis cezası aldı...

8AY HAPİS CEZASI ALDI

2015 yılında Olympiacos'un başında AEK maçında rakip tribünlere yaptığı hareketler nedeniyle hakkında soruşturma açılan Vitor Pereira, Yunanistan'da 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Olaylı maçta Fenerbahçe'nin eski teknik direktörü, AEK tribünlerinin önüne gidip uygunsuz hareketlerde bulunmuştu. Ayrıca Yunan ekibinden Pajtim Kasami de Vitor Pereira gibi hapis cezası aldı.

Eski Fenerbahçeli Vitor Pereira, Yunanistan'da 8 Ay Hapis Cezası Aldı


 

_X_

Müdavim
Katılım
22 Ağustos 2013
Mesajlar
3,017
Reaksiyon puanı
1,544
Puanları
113
Spor müsabakalarında olan olayların çoğunda futbolcu ve teknik heyet'in payı yok denecek kadar azdır.
Adamların anasına bacısına küçücük evlatlarına küfür ediliyor. Edenin yanında olan bir kişide çıkıp yahu ayıptır günahtır bu yanlıştır demiyor demediği içinde bu tür hal ve hareketler bulaşıcı oluyor ve herşey bi yana cezasız kalıyor bu tür davranışlar.
Ama iş adamların bu ve bunun gibi olaylara verdiği insani tepki olay oluyor davalık oluyor.
Bu tezatı bana açıklayabilicek biri varmı.
 

Son mesajlar

Üst