Vista Transformation Pack 7

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Windows XP'yi Vista gibi göstermek ister misiniz? Bunu en kolay yapan yazılım olan Vista Transformation Pack'in en yeni sürümü çıktı. İndirin, kurun, kullanın.

Vista Transformation Pack sayesinde Windows XP kullanıcıları, bilgisayarlarına Windows Vista kurmadan aynı görünümü elde edebilirler. Hem de ücretsiz olarak. Böylece Vista için gereken yüksek performanslı bir makineyte ihtiyaç olmadan, Vista'nın getirdiği estetik görüntüleri bilgisayarınıza taşıyabilecekzsiniz. Yazılıın bir önceki sürümdeki hatalar, yeni sürümde giderilmiş durumda. En büyük yeniliklerden biri de RAM'inizin çok daha tasarruflu kullanılabilmesi.

Galeriye Göz Atın!


Dikkat!

Biz bu haberi hazırlarken yazılımcının sitesinde küçük bir duyuru yayınlandı. Bazı hatalar tespit ettiklerini ve en kısa süre içinde 7.0.1 sürümü yayınlayacaklarını söylediler. Hiçbir sorunla karşılaşmak istemiyorsanız yeni sürümü bekleyebilirsiniz ancak sabırsızsanız ve denemek istiyorsanız çok dikkatli olun.

:: Yazılımı bilgisayarınıza yüklemek için buraya tıklayın.

Bilgi için: WindowsX
Yazar: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net
 

3mr3

Asistan
Troy bunun macos olanıda bekliyoruz ;) Umarım mac için böyle konu bulursanız sevinirim :) artı benim bilgisayarda FlyakiteOSX 3 yüklü ;) eskidi ama ;)
 

real_sinan

Asistan
MERHABA...
BU PROGRAMI KURMAYA BAŞLARKEN, SETUP A TIKLADIĞIMDA BİR UYARI PENCERESİ AÇIYOR VE AŞAĞIRDAKİ WİNDOWS GÜNCELLEMESİ İLE ALAKALI UYARILAR VERİYOR...YARDIMCI OLURMUSUNUZ...
---KB925902---
 

Sheythun

Asistan
Bilgisayarı güvenli modda administrator kimliği ile açmalısın. Daha sonra program ekle kaldırdan windows ---KB925902--- güncelleştirmesini silmelisin. O şekilde programı yükleyebilirsin. Yazıda da belirttiğimiz gibi programda hata var, şu an güncelleniyor. Tavsiyem yüklemeyin. Çok kısa bir süre içinde güncelleme gelecektir. Bir önceki sürüm Türkçe'ydi. VTP6. Onu kullanın şimdilik güncelleme geldiğinde duyuracağız.
 

Sheythun

Asistan
English. VTP6 türkçe.. onu deneyin, tekrar söylüyorum yazılımcının kendisi bile duyurdu 7.0.1 bekleyin ama illakide istiyorsanız bazı güncelleştirmeleri silin öyle kurun diye.. bak yukarda yazdım..
 
Burak Barbak dedi ki:
English. VTP6 türkçe.. onu deneyin, tekrar söylüyorum yazılımcının kendisi bile duyurdu 7.0.1 bekleyin ama illakide istiyorsanız bazı güncelleştirmeleri silin öyle kurun diye.. bak yukarda yazdım..

Arkadaşlar ben bu 6 sürümünü kurduğumda hepsi tema olmuyor. Bi gün oluyosa ertesi gün açtığımda bazı yerler eski haline dönmüş oluyor. Güvenli moddada kuruyorum ama yinede olmuyor.
 

Sheythun

Asistan
Yazılımcının yaptığı açıklamada KB925902 hatasının Intel Graphics Driver 'ın yüzünden olduğunu söyledi. Bunun için ilk önce KB925902 güncelleştirmesini sonra Intel Graphics Driver'ını silip bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekiyor. Güvenli kipte VTP7'i kurmaya başlayabilirsiniz.

VTP7 ile ilgili minumum sistem gereksinimi yazılımcı tarafından sitede belirtilmemiş ancak ben sana bi tavsiyede bulunayım. 512 MB RAM ya da üstüne sahip olmalısın. Aero ya da diğer görünmler için de ekran kartının iyi olması gerekiyor. Sen kendi konfigürasyonunu yazarsan bi yorum getirebiliriz...
 

LiMiCRo12

Öğrenci
Bu tür şeyler Vista'dan daha fazla kasabiliyor.Kendim Vista kullandıığı için biliyorum.Gerçi Vista kasmıyor ama neyse.
 

Sheythun

Asistan
7.0.1'i bekliyoruz ama geçici çözümleri okudukça yazıyorum... Yukardaki mesajımı okuyabilirsin ya da kurulum sırasında aldığın hatayı yazarsan yardıcı oluruz belki..
 

MSDN

Profesör
ya abim kaldırmış vtp6 yı sidebar vs vs şeler kalmış ama çalışmıo kurdumda VTP7 yi bili olmaz dimi
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst