Vista Transformation Pack 6.0 Final (7.0 Sürümü Eklendi)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
İhsan'ın da dediği gibi Pack7 geliyor.Ama kötü bir haber var.Transformation Pack sidebar geliştiricisi bir bisiklet kazası geçirmiş ve bu yüzden Pack7 gecikecekmiş.

Haber, siteden şöyle duyruldu;
Bad news for Vista Transformation Pack 7 Development
Recently, it appears that Lee (Who’s making very promising Vista Start Menu port) has fallen ill and thoosje (The developer of thoosje’s sidebar) has a bike accident. He can’t walk at the moment and it needs time to recover him. Releasing a new version without these awesome goodies is quite disappointment so it would take more time to finish it when they get better. I’ll try my best to release it as soon as I can so please be patient.

About Vista Start Menu progress, it looks like 60% completed (stable and support transparency with image changing around) only jobs left are used programs, programs list and search stuff.

Kaynak:http://www.windowsxlive.net/?p=626

iHSaN-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Evet VTP 7 gecikecekmiş diye duyduydum ama nedenini bilmiyodum. Neyse arkadaşa acil şifalar dileriz. Biran önce kalkıp tamamlar şu sidebarı. ::)

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Paylaşımlar için Herkese Teşekkürler.Fakat Benim Kişisel fikrim kurmayın,yüklemeyin derim.Görünmeyiversin Ağabey Vista gibi.Bu gibi yazılımlar İşletim sistemini olumsuz yönde etkiliyor.Vista Oturunca Hepimiz Alacağız Elbet.O Zaman da Başka Temalar Çıkacak.Bunlara fazla kafa yorup vakit kaybetmeyin derim

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Vista ne zaman tam anlamıyla oturur ve kullanımı daha da yaygınlaşır bilemeyiz.Tabi bunlar çözülünce geçenler de olacaktır.Bilindiği üzere Vista'nın sistem gereksinimleri de oldukça yüksek ve bu özellikleri eski nesil bir bilgisayar tam anlamıyla karşılayamıyor.

Ancak temayı Vista olarak değiştirmek isteyenler için öneririm.İşletim sistemine ise şöyle bir zararı olabilir,kaldırma işleminde sorunlar olabilir.Ancak VTP'yi birkaç kez kaldırıp kurmama rağmen hiçbir sorunla karşılaşmadım.Vista teması için bir de İhsan'nın yayınladığı BRICOPACK VISTA INSPIRAT ULTIMATE 2 TRANSFORMATION PACK var.Ayrıca bu tür programların sistem gereksinimleri düşük ve sistemi kasmıyorlar.

http://www.shiftdelete.net/forum/vista-transformation-pack-7tema-wallpaper-skin-t1405.0.html

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
yeni format attım makineye. bunu kurduktan sonra bi sorun çıkarsa kötülüğüm tutar ona göre :p

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
anticor dedi ki:
NOT:Sorun olmaması için güvenli kipte kurun.
NOT:Oluşabilecek sorunlardan SDN ve ben sorumlu değiliz.
Ben uyarımı yaptım ama :'( :D

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar bu haberi biz hazırladık ancak yayınlamadık çünkü VTP 7 'de bazı hatalar var bu yüzden 7.0.1 sürümü hazırlanıyor. Onu bekliyoruz...

MSDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Burak Barbak dedi ki:
Arkadaşlar bu haberi biz hazırladık ancak yayınlamadık çünkü VTP 7 'de bazı hatalar var bu yüzden 7.0.1 sürümü hazırlanıyor. Onu bekliyoruz...
oleyyyyyy 7.0.1 sürümünde sorun olmaz değilmi???????

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Burak Barbak dedi ki:
Evet haberi ben de okudum.Ben sdn'de yayınladıktan sonra yayınlamışlar çünkü mesajı yazarken böyle bir hatadan bahsedilmiyordu.7.0 daki hatadan dolayı VTP 7.0 mesajımı siliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar