Vista oem home premium lisans

qarizma1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar elimde vista home premium oem lisansı bulunmaktadır netten home premium indirsem lisans anahtarını girsem ürün aktifleşir mi yani daha başka bilgiler istenir mi mesela sertifika tanıtmak gibi şimdiden teşekkürleriyi paylaşımlar

Nordkapp

Doçent
Reaksiyon puanı
16
sertifika tanımlama ile ilgili yazılar okudum tam olarak nedir?

Sertifika olayi olullarda oluyor genelde, bunun yaninda muhtemelen hastanelerde, buyuk sirketlerde falan da oluyordur. Mesela okullarda her bilgisayara urun anahtari girmezler. Ghost yada benzeri sistemle yuklerler.Okul ve benzeri kurumlarda sozlesme ile yuruyor bu isler. Yukleme esnasinda da sertifaka aktif oluyor. Kabaca bu sekilde biliyorum ben.

Kisisel kullanici icin sertika gerekecegini sanmiyorum.

qarizma1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sertifika olayi olullarda oluyor genelde, bunun yaninda muhtemelen hastanelerde, buyuk sirketlerde falan da oluyordur. Mesela okullarda her bilgisayara urun anahtari girmezler. Ghost yada benzeri sistemle yuklerler.Okul ve benzeri kurumlarda sozlesme ile yuruyor bu isler. Yukleme esnasinda da sertifaka aktif oluyor. Kabaca bu sekilde biliyorum ben.

Kisisel kullanici icin sertika gerekecegini sanmiyorum.

anladım o zaman sadece vistayı indirip seriali gireyim umarım sorun çıkmaz peki yükseltmek istesem windows 7 ye 1.soru orjinal oem sürüm home premium 32 bit vistadan home premium 32 bit windows 7 ye geçmek için windows 7 yi netten indirip vistanın serialini girsem aktifleşir mi? 2.soru aktifleşmiş vistadan windows 7 ye geçmek için netten windows 7 home premium 32 bit indirsem orjinal vistanın üzerine yükselt desem yükselir mi?çok teşekkürler