Vista 'da 1 Numaralı Site

Bu konuyu okuyanlar

Thief.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Forumunuza bu güzel ve Vista açısından Türkiye'nin en geniş içerikli sitesini tanıtmak için üye oldum.

http://www.warezdestek.com ;

birçok kişinin işine yarayabilir. Vista üzerine sahip olduğum bilgilerin neredeyse tamamı bu site tarafınca oldu.

Thief.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl olamıyorsun.Anlamadım :S.Sitenin yöneticisine mail atabilirsin.

ICEEXOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ,

Forumu öneren arkadaşa teşekkür ederim.

Forumun ismi gün itibari ile www.wvdestek.com olarak değişmiştir.

İyi günler.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1-Bu forumda warez site tanıtımı yasak
2-Warez sitede adsense kullanılması yasak (şikayet ediyorum banlanacaksınız)

ICEEXOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uyarı için teşekkür ederim.Fakat isim değişikliğini içerikle beraber yaptık.Yasal içerik için isim değişikliğe gittik.
İyi günler.

ICEEXOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İncelediği gün size haber vereceğim.Adsense hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacın var.Sizin gibi hergün binlercesi bu tarz ihbarlarda bulunuyor.Bizlerde zamanında ihbar ederdik ama herhangi bir engel koymazlardı.

Verdiğin bölümde illegal herhangi birşey yok.Torrent ve eMule üzerinde kafa yormanada gerek yok.5 kişiden 3'ü P2p bağımlısı.Şuan bulunduğun site üzerindeki editörler vs vs bu 5 kişinin içerisindeler.Ayrıca sizinde lisans dolu günler yaşadığınızı hiç zannetmiyorum.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ICEEXOL dedi ki:
İncelediği gün size haber vereceğim.Adsense hakkında biraz daha bilgiye ihtiyacın var.Sizin gibi hergün binlercesi bu tarz ihbarlarda bulunuyor.Bizlerde zamanında ihbar ederdik ama herhangi bir engel koymazlardı.

Verdiğin bölümde illegal herhangi birşey yok.Torrent ve eMule üzerinde kafa yormanada gerek yok.5 kişiden 3'ü P2p bağımlısı.Şuan bulunduğun site üzerindeki editörler vs vs bu 5 kişinin içerisindeler.Ayrıca sizinde lisans dolu günler yaşadığınızı hiç zannetmiyorum.
Benim vistamda korsan ama burdaki konu bu değil burdaki konu illegal sitede adsense kullanımının yasak olması..

ICEEXOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet farkındayım.Eminim google'da bunun farkındadır.Çünkü site tam 1 senedir açık ve birçok kez ödememi yolladılar.İhbar heveslisi olduğuna göre ,muhtemelen 17-19 yaşları arasında bir kullanıcısın.Sana adsense kurallarını ihlal etmiş aynı anda 30 site verebilirim.Hepsini ihbar edebilirsin.Bakalım,kaç tanesi senin uyarınla birlikle engelleniyorlar.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ICEEXOL dedi ki:
Evet farkındayım.Eminim google'da bunun farkındadır.Çünkü site tam 1 senedir açık ve birçok kez ödememi yolladılar.İhbar heveslisi olduğuna göre ,muhtemelen 17-19 yaşları arasında bir kullanıcısın.Sana adsense kurallarını ihlal etmiş aynı anda 30 site verebilirim.Hepsini ihbar edebilirsin.Bakalım,kaç tanesi senin uyarınla birlikle engelleniyorlar.
Ben sana 300 site verebilirim bende ihlal edenleri bildiriyorum ve google hiçbişey demiyor malesef adamlar hala warez içerikle reklam yayınlıyor ama bu demek değilki google bişey yapmayacak ve bu demek değilki kimseye bişey yapılmıyor bizde warez yayınlayalım bari.Herkes kendinden sorumludur.Polis bişey demiyor diye önüne geleni öldürebilirmisin sonunda sende ölürsün ;)
Ayrıca 20 yaşındayım ve adsensede acemi değilim..

ICEEXOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
blogger dedi ki:
ICEEXOL dedi ki:
Ben sana 300 site verebilirim bende ihlal edenleri bildiriyorum ve google hiçbişey demiyor malesef adamlar hala warez içerikle reklam yayınlıyor ama bu demek değilki google bişey yapmayacak ve bu demek değilki kimseye bişey yapılmıyor bizde warez yayınlayalım bari.Herkes kendinden sorumludur.Polis bişey demiyor diye önüne geleni öldürebilirmisin sonunda sende ölürsün ;)

Adsense uyaracak.Ben o bölümü ya da bölümleri kaldıracağım.Merak etme bana herhangi bir zarar gelmez.Forum bizim gibiler için bir hobi.Binlerce insana yardım etmeye çalışıyoruz.Adsense'de ufak bir gelir kapısı.Adsense'de tecrübe göreli birşeydir.Kuralları herkes biliyor.Fakat bu kurallar nereye kadar "esniyor" bunu herkes bilemez.

Sizin gibi arkadaşlarla yıllarca karşılaştık ve şuan olduğu gibi hala karşılaşıyoruz.Bence kendini başka alanlarda geliştir.İnternet kullanıcılarıyla ,ziyaretçilerine,üyelerinle eğer varsa birikimlerini paylaş.Kullanıcıların beklentisi neler,sıkıntıları neler vs vs.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ICEEXOL dedi ki:
blogger dedi ki:
ICEEXOL dedi ki:

Adsense uyaracak.Ben o bölümü ya da bölümleri kaldıracağım.Merak etme bana herhangi bir zarar gelmez.Forum bizim gibiler için bir hobi.Binlerce insana yardım etmeye çalışıyoruz.Adsense'de ufak bir gelir kapısı.Adsense'de tecrübe göreli birşeydir.Kuralları herkes biliyor.Fakat bu kurallar nereye kadar "esniyor" bunu herkes bilemez.

Sizin gibi arkadaşlarla yıllarca karşılaştık ve şuan olduğu gibi hala karşılaşıyoruz.Bence kendini başka alanlarda geliştir.İnternet kullanıcılarıyla ,ziyaretçilerine,üyelerinle eğer varsa birikimlerini paylaş.Kullanıcıların beklentisi neler,sıkıntıları neler vs vs.
Ben zaten blogumda yüzlerce kişiyle baya kaynaşıp bilgi alışverişi yapıyorum merak etme.Ama bilgi veriyorum diye hırsızlık yapmıyorum sen yapıyosun..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
blogger dedi ki:
ICEEXOL dedi ki:
Uyarı için teşekkür ederim.Fakat isim değişikliğini içerikle beraber yaptık.Yasal içerik için isim değişikliğe gittik.
İyi günler.
yasal içerik için isim değişikliği yaptık demişsinde http://www.wvdestek.com/forum/Download-Adresleri-f3.html buradaki herşey warez.. :D Adsense incelerken verir kararını zaten ;)

yasal olmayan içeriklere link verilmiş.

Cuma namazına kadar kaldırılmazsa konuda gerekli düzenlemeleri yapacağım.

bkadri

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o site niye yasal değil biri açıklasa da bizde öğrensek, bir sitenin yasal olup olmadığın nasıl anlıcaz.

Son mesajlar