Videolar Nasıl Yapılıyor?...

Bu konuyu okuyanlar

speedxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben aranıza yeni katıldım arkadaşlar merhaba öncelikle..

Be video yapılırken kullanılan ses dublaj programları arıyorum

Bazı videolarda kadın ve erkek sesleri kullanılıyor bende öyle yapmak istiyorum..

Yni insan sesiyle dublaj değil sanırım bazı programlarda yazı yazıyorsun ona göre video da anlatımı yapıyor chip in eğitim videolarındaki gibi...

çok araştırdım nasıl yapıldığını ama bulamadım yardımcı olun lütfen.

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
video görünmüyo bende direk profilini gösteriyo bi bak düzenle isteresen....

adoen

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Bende merak ettim şimdi.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
ses programı olduğunu sanmıyorum normal bir ses stüdyosunda yada kaliteli bir mikrofon ile yapıyorlar bence..

speedxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öğrenemiycez anlaşılan bu işi :S

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Bildiğin insan bu ses kaydını yapan.

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Rapidshare olduğu için indiremiyorum. :hammer:

---------- saat 21:00 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:58 eklenmişti ----------

Düzelttim yerine rapid link koydum...

http://rapidshare.com/files/339251599/T__rk_Olmak.mp4.html

Video da anlatım güzel ses çok pürüzsüz.normal insan anlatımına benzemiyor bence anlatım bir program aracılığıyla yapılmış..
[SDNTV3]http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-snc1/22837/32/93/1255333153423_189.mp4[/SDNTV3]
Bir program böyle gerekli yerlerde tonlama yapamaz :)

speedxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

anti44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YENİ üye olan speedxp messengerın en son sürümünü güncellediğin zaman yyanında sana bazı programlar gösterir sende onları yüklersin o programın adı Windows Live Movie Maker dır onu açarsın sonra bir melodinin üstüne sesini kayıt edersin sonrada videonu yüklersin videonun içinde ses var ise oradaki menülerin içinden ses oranı vardır ortalanmıştır bu 2 sesinde aynı anda çıkmasına neden olur bu yüzden ses olan kısmı videonun sesine bastırmak için oradaki çubuğu ittirirsin vede sesi ayarlamış olursun yani öyle senin dediğin gibi zor bir şey değil basit ve kullanışlı bir programdır

speedxp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
YENİ üye olan speedxp messengerın en son sürümünü güncellediğin zaman yyanında sana bazı programlar gösterir sende onları yüklersin o programın adı Windows Live Movie Maker dır onu açarsın sonra bir melodinin üstüne sesini kayıt edersin sonrada videonu yüklersin videonun içinde ses var ise oradaki menülerin içinden ses oranı vardır ortalanmıştır bu 2 sesinde aynı anda çıkmasına neden olur bu yüzden ses olan kısmı videonun sesine bastırmak için oradaki çubuğu ittirirsin vede sesi ayarlamış olursun yani öyle senin dediğin gibi zor bir şey değil basit ve kullanışlı bir programdır

Biz anlamadınız sanırım.Benim demek istediğim kendi sesimle kayt yapmak değil.Ses Sentezleyici gibi birşey yani videodaki anlatımın normal insan sesi olduğu anlaşılmayacak..