Video downloader tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet download manager kullanıyodum süresi doldu (biçok kez uyarı verdide yarın yaparım öbür gün yaparım derken crack yalan oldu) şimdi kaldırıp tekrar kurdugumda süresi doldu fln diyo ya onu nasıl düzeltebilirim yada onun yerine kullanabilicegim program tavsiye edermisiniz

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Lisans alarak sorunu giderebilirsiniz.

Ayrıca onun yerine, Free download manager gibi programlar kullanabilirsiniz.

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eve gider gitmez deniyorum eyvallah

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Real One Player onunda video indirmek için eklentisi mevcut..

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
freemake video downloaderide denebilirsin aynı anda birçok video indirebilir ve +10.000 site desteği var :)

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firefoxun harika bir eklentisi var. Onu aratma yaparak firefox ile rahatça yapabilirsiniz.

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
internet download manager kullanıyodum süresi doldu (biçok kez uyarı verdide yarın yaparım öbür gün yaparım derken crack yalan oldu) şimdi kaldırıp tekrar kurdugumda süresi doldu fln diyo ya onu nasıl düzeltebilirim yada onun yerine kullanabilicegim program tavsiye edermisiniz

herhangi bir uninstaller programı ile kaldır tamamen (mesela İobit uninstaller) sonra netten idm nin son sürümünü indir crackli sorunun çözülür. ama lisans satın almanı tavsiye ederim :tongue::biggrin:

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
firefox son seçenek biliyorum fast video downloader diye bi eklenti
free download manageri denedim ama video indiremedim bira flashgete benziyo idm de videoyu açınca köşede idm ile indir diye bişe çıkıyodu çok rahat ve kullanışlıydı öyle bişey arıyorum bide uninstallerla deniyim kaldırmayı

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Real One Player onunda video indirmek için eklentisi mevcut..
Arkadaşın bahsettiği program en iyisi diyebilirim Ama kısıtlı ama internet download manager gibi video üzerinde download yazısı çıkar çıklayınca indirirsin komple indirmene gerek yok real downloader diye google dan ara indir kur.çoğunu denedim en iyisi bu

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Firefox + Video Download Helper + Flashgot + Orbit

Firefoxa video download helper ve flashgot'u kuruyoruz. Flashgot'a da indirme yöneticisi olarak Orbit'i ayarlıyoruz. Firefoxda video açtığın zaman video download helper eklentisinin simgesi dönmeye başlıyor, yanındaki küçük oka tıklayıp Flashgot ile indir'e tıklıyoruz ve o da bizi Orbit'e götürüyor ve Orbitle videoyu indirmeye başlıyoruz.

Ne kadar dolambaçlı değil mi? Ama en sevdiğim yöntem :D

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
firefox + downloadhelper eklentisi ile rahatça indirebilirsin

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
uzun süredir freemake video downloader kullanıyorum gayet de memnunum

cem1304

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sonunda format atıp tekrar İDM kurdum tabi sırf bu sebepten format atmadım ama iyi oldu

seyita

Asistan
Reaksiyon puanı
1
dostum bendede aynı sorun oldu internetten birkaç dosya indirdim tekrar kurdum bi kaç saat ugraştım çözdüm ama nasıl yaptım bilmiyorum şimdi lisan fln sormuyor :)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
amacanız sadece indirme yapmaksa internet download maneger a en yakın ücretsiz olan real downloder dır.her videonun üstüne download yazısı koyar tıkladımı indirir mantık idm ile aynı ve ücretsizdir.denemediğim program indirme olarak kalmadı gibi ücretsiz bi kısmı kısıtlı olsada en süperi budur.http://www.real.com/realdownloader