vesvese

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Şeytan mı? heheheh 😂
Kendim söylemek istediğimden düşüncemde küfür ettiğimi desene artık.

İblis kral seni bu iftiraya göre cezalandırabilir haberin olsun.
Telefonu İblise veriyorum.... Beklemede kal.....

Kimin kendi suçu olsa bizim üzerimize yıkar. Sizlere göre benim ve hizmetçilerimin adı kötüye çıkıyor.
İnsanın yaratılışındakı toprağı iyi filtrelemek lazımdı. Neyse Allaha emanet olun benden bu kadar "Saygılarla İblis"
Mesaj otomatik birleştirildi:

Başkaları kanmasın ama değil mi? :)

Uchiha Sasuke

Profesör
Islık çalarak şeytan çağıran ardından besleme çekip geri yollayan nesilden biri olarak söylüyorum, böyle şeylere takılma dostum.
Bu yaşlarda böyle vesvese olarak başlar zamanla insanlara sövmeye başlarsın.
Ve anlarsın ki insanlar şeytandan daha beter, daha çok söversin 😀
(Kötülerin sayısı fazla genellememe laf yapmayın yine 😂)

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Islık çalarak şeytan çağıran ardından besleme çekip geri yollayan nesilden biri olarak söylüyorum, böyle şeylere takılma dostum.
Bu yaşlarda böyle vesvese olarak başlar zamanla insanlara sövmeye başlarsın.
Ve anlarsın ki insanlar şeytandan daha beter, daha çok söversin 😀
(Kötülerin sayısı fazla genellememe laf yapmayın yine 😂)
(Islık) Bismillah (Islık) Bismillah
Anne: Yapma oğlum çarpılacaksın

_Zaur_

Dekan
İblisden kısa mesaj var.....

Arkadaşlar öyle ateşle oynuyorsunuz ki daha ateşle oynamayı sizin sayenizde keşfettim. La ne eğlenceli bu ateş topları. Burda futbolu keşfettik sayenizde eğleniyoruz artık. Allah iyiliğinizi versin "Saygılarla İblis"

berat y****

Asistan
İblisden kısa mesaj var.....

Arkadaşlar öyle ateşle oynuyorsunuz ki daha ateşle oynamayı sizin sayenizde keşfettim. La ne eğlenceli bu ateş topları. Burda futbolu keşfettik sayenizde eğleniyoruz artık. Allah iyiliğinizi versin "Saygılarla İblis"
trool yapıyorsan mesaj atma lütfen

_Zaur_

Dekan
Sözler köşkünün vesvese ile ilgili videosu var onu izle.

Siz ateist miydiniz yoksa ben mi öyle biliyorum ya da zannediyorum?
Kendim bile karar veremedim henüz :D
Abi genelde boşveriyorum dinle alakalı konuları, çok şeyetme.

Yaşıyorsam yaşıyorumdur. Öldümse zaten hiç yoktum.

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
Bende seni merak ettim şimdi. Din konularına sıcak baklyormusun? Yani nasıl desem Katı savunduğun ve ibadet ettiğin din varmı?
yoksa benim kafadan mısın? :D
Elhamdülillah müslümanım çünkü Kur'an daki bazı yazan şeyleri bizzat gördüm ve deneyimledim (zikirin kalbı rahatlatması gibi).

Bende seni merak ettim şimdi. Din konularına sıcak baklyormusun? Yani nasıl desem Katı savunduğun ve ibadet ettiğin din varmı?
yoksa benim kafadan mısın? :D
Birde yazan neredeyse çoğu şeyin delili var. :)

_Zaur_

Dekan
Elhamdülillah müslümanım çünkü Kur'an daki bazı yazan şeyleri bizzat gördüm ve deneyimledim (zikirin kalbı rahatlatması gibi).
Hayatın hep güzel olsun dilerim.
Kendini öyle iyi hissediyorsan ne mutlu banada.

Ama bana pek kafa takmayın. Dini kitapların çevirisini okumuşum. Bir film sahnesi gibi geçmiş gözümden. Eğer bulursam dahada çok dini kitap okumayı planlıyorum. Yani inançların hepsini bir kenara bırakıp okuyorum. O yüzden kimese Şunun Şurası yalan burası yalan demeyi sevmem.
İspatlamayı hiç sevmem anca çelişkilere ait soru sorarım, belki onda tartışma çıkınca beni Ateist filan görüyorlar. Gerçek Ateistlere de saygım var, Hiç bir şeye karışmaları yok adamların kendi yollarına giderler sessizce.
Ama ben iğneliyorum arada bir, Ateist'te değilim yani 😂

Son mesajlar