Verilen Yetkiler!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Şöyle her yanlışa büyüklerden süreli ban ceza mesaj yazma konu okuma yetkisinin elinden alınması gibi cezalar yok(ben hiç görmedim) Admin kimse moderatörlere de ceza veren biri olsun bu arada dün akşamki olay ne oluyor.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar geçen gün geceki olaylar bitti kapandı, ben şu ana dek şikayette bulunmadım ve de açıklamam vuku'yu. Ti'ye almam açıkcası, ama içimi dökerim her zaman. Kendilerini bilen kişiler özürlerini dilediler ve hatalarını anladılar, bu arada msn açınca selam vermeden, dün n'oldu abi, diyenler lütfen ısrarcı olmayın, kapandı mevzu!

Sitede üstteki gibi neden bir uygulama yok acaba?
15 yaş sınırı gelmeli, bana göre !!

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar geçen gün geceki olaylar bitti kapandı, ben şu ana dek şikayette bulunmadım ve de açıklamam vuku'yu. Ti'ye almam açıkcası, ama içimi dökerim her zaman. Kendilerini bilen kişiler özürlerini dilediler ve hatalarını anladılar, bu arada msn açınca selam vermeden, dün n'oldu abi, diyenler lütfen ısrarcı olmayın, kapandı mevzu!

Sitede üstteki gibi neden bir uygulama yok acaba?
15 yaş sınırı gelmeli, bana göre !!

Tmm abi niye kızıyon ki biz sadece merak ettik sen olsan etmezmiydin belkide biliyom olayı ama o olay mı onu bilmiyom.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tmm abi niye kızıyon ki biz sadece merak ettik sen olsan etmezmiydin belkide biliyom olayı ama o olay mı onu bilmiyom.

Neden kızayım benim her halim avatarım gibi :D
Ama bunu bazen bozanlar oluyor!

Meraklanmak doğaldır, in each case, closed.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
işte böylelerine ayar oluyorum hakkaten.. Kardeşim o zaman dün gece diye lafın başını getirip sonunu anlatmayıp gizleyeceğin şeyi neden bizimle paylaşıyosunuz o zaman. AMACINIZ NE İLGİ ÇEKMEK Mİ? TEBRİKLER BAŞARDINIZ !!!

HARBİ AYAR OLDUM YAA :S

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
işte böylelerine ayar oluyorum hakkaten.. Kardeşim o zaman dün gece diye lafın başını getirip sonunu anlatmayıp gizleyeceğin şeyi neden bizimle paylaşıyosunuz o zaman. AMACINIZ NE İLGİ ÇEKMEK Mİ? TEBRİKLER BAŞARDINIZ !!!

Fazla merak etme sen, ayarların default olur sonra, sonra ben bile kurtaramam seni, senin gibileriyle paylaşmak hata zaten, topicten uzak dur ;)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Tamam Abi gerilim ortamı yaratmayalım lütfen...

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tamam Abi gerilim ortamı yaratmayalım lütfen...

İşte sonra olay noldu diyorlar, lafı atıp çekiliyorlar, şikayetin varsa o kişinin özele gelecek buradan efelik yapmayacak, asıl kendisi dikkat çekmeye çalışıyor ben yoruma açık eleştirimi dile getirdim, ama yazık ki onlara cevap yazıyorum, zamanıma yazık.

Önerini dikkate aldım, yine gerilmek istemiyorum :D

akınAK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ACİL DESTEK bana çok yararlı faydalı bilgiler verdin,,bilgine ve yetenegine bu konuda çok güveniyorum...ayrıca çok yardım seversin...sana teşekkürler

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Bence Konu Çok fazla uzamış . Kapatılmalı bu Konu !!

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
aynen dediklerinize katılıyorum ne zamandır böyle pozisyon meselesinde sıkıntı var iletisi az olan foruma neredeyse yeni başlamış ve yaşı küçük olan kişiler malesef seçiliyor adam mı kayırıyorlar nedir bilemiyorum ama eskisi gibi değil sdn

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
adszcsv.jpg

Bence bu tür kurallar gayet önemli fakar 15 yaş üstü olupta ÇOCUK gibi davrananlarda var bunlara ne dicez peki?

respector

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Bu Stryker kişisinin bulandırmadığı, saygısızlık etmediği bir başlık bile yok. Neyse ki haddini bildirmişsiniz.

kartanesi.f

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öcelikle bu konuyu tekrar gündem de tutulmasınıa sevidnim bazıları uzamıj sıkılmış amaa gerçekden önemli bi konu ... aciil desteğe bu konuyu tekrar gündeme aldığı için tşk ederim ... sonuna kadar yanındayızz he pranga yada cvp verelim bazen çocuk olmak güseldir ama her zaman deil..

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Yaş sınırlaması bence de güzel bi olay olur :p :)

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
öcelikle bu konuyu tekrar gündem de tutulmasınıa sevidnim bazıları uzamıj sıkılmış amaa gerçekden önemli bi konu ... aciil desteğe bu konuyu tekrar gündeme aldığı için tşk ederim ... sonuna kadar yanındayızz he pranga yada cvp verelim bazen çocuk olmak güseldir ama her zaman deil..
Çocuk olmak var çocukluk yapmak var.Bir kücük çocugun büyügüne saygısızlık yapması affedilir bir durumdur haliyle çocuk .Fakat 20 küsür yaşındaki bir insanın saygısızlık yapıp ve bunu kendine mesele ediyorsa ve durumu kabullenmiyorsa bu çocukluktur ve affedilemez bir durumdur.Ve acil destegin. Sonuna kadar yanındayız Acil Destek açtıgın konu hepimizi ilgilendiren bir durumdur herkesinde bu duruma bir katkıda bulunmasını istiyorum..

Griffon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çocuk olmak var çocukluk yapmak var.Bir kücük çocugun büyügüne saygısızlık yapması affedilir bir durumdur haliyle çocuk .Fakat 20 küsür yaşındaki bir insanın saygısızlık yapıp ve bunu kendine mesele ediyorsa ve durumu kabullenmiyorsa bu çocukluktur ve affedilemez bir durumdur.Ve acil destegin. Sonuna kadar yanındayız Acil Destek açtıgın konu hepimizi ilgilendiren bir durumdur herkesinde bu duruma bir katkıda bulunmasını istiyorum..
haklısın sana katılıyorum gerçi bu konuda çok fazla konuşmamam gerekiyo olsada :)

karcx

Profesör
Reaksiyon puanı
39
Akıl yaşta değil baştadır.................
Kim hakediyorsa o yetkiyi alır...

Griffon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
km hakediyosa mı var ben alıntı yaparak bir sürü konu açarım alırım yetkiyi önemli olan sorumluluk...

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Yaş sınırlaması bence de güzel bi olay olur :p :)

yasş sınırlamasını nasıl yapılabilir ki?
isteyen istediği tarihi seçiyor, nasıl kesin öğrenilcek, foruma üye olanlardan kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah vs isteyebiliriz mesela:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
isteyen istediği tarihi seçiyor, nasıl kesin öğrenilcek, foruma üye olanlardan kimlik fotokopisi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah vs isteyebiliriz mesela:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Anlayabilen arkadaşlar var baksana :D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259

Hiç bu açıdan düşünmemiştim.

Hakaten yaa kaderbey doğru söylüyor:D:D

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0

18 yaşın altındaki başvurular için yasal olarak bakmakla yükümlü veliden gerekli iznin alındığı varsayılır, anlaşmazlık halinde yasal imza ehliyeti bulunmayan kullanıcı ile birlikte sorumlu velisi de taraf kabul edilir.

İstiyorsa yanlış tarih bilgisi vererek üye olsun, o zaman muhatap bu durumda kendisi değil velisi olacaktır. Ve onlarla irtibata geçilerek yasal işlem başlatılabilir.

Sonuçta herkezin ip ve mac adresi kayıtlı tutuluyor, yanlış mıyım ?

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,037
Acil Destek bir konu açıyorsun, muhtevasında şikayet olan, moderatörlerimizden yakınan, "dün gece" diye bahsettiğin ama hiç kimsenin bilmediği, (ki tüm mod.larımız da bilmiyor ne olduğunu) sonra da açıklama beklediğimiz halde açıklama da yapmıyorsun. Ama huzurumuzu bozuyorsun. Madem bir konu açtın açıklamasını da yap, yapmayacaksan ya konuyu açma ya da huzurumuzu bozma.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acil Destek bir konu açıyorsun, muhtevasında şikayet olan, moderatörlerimizden yakınan, "dün gece" diye bahsettiğin ama hiç kimsenin bilmediği, (ki tüm mod.larımız da bilmiyor ne olduğunu) sonra da açıklama beklediğimiz halde açıklama da yapmıyorsun. Ama huzurumuzu bozuyorsun. Madem bir konu açtın açıklamasını da yap, yapmayacaksan ya konuyu açma ya da huzurumuzu bozma.

Hayırdır şu ana dek kimin huzurunu bozmuşumda tepki oklarını üstüme yağdırdın pesimist. Bilen biliyor kendini sen merak etme. Hatırlarsan çok öncelerden de böyle bir mevzu olundu o moderatör haksız bulunup yetkisi alındı, bunlar çok iyi biliniyor pesimist!

Yine bu durum oluşacak ve görevinden alınacak, ben demiyorumda, alınmasın da görevinden siz o kişiyi tahmin edemedikten sonra ben bişi yazmıyorum artık!

Huzur bozmak ha, inan beni çok üzdün arkadaşım. Yaş sınırı koyun dedik foruma, biz yadırgandık, nasıl istiyorsanız öyle uygulayın.

Genesis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Sadece TC kimlik no ile üye alımına devam edilebilir. Bir dönem cyber-warrior.org un yaptığı gibi. Her TC no ya bir üyelik. Tabi bu aşırı olur :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,037
İlk mesajını oku bakalım tekrar orda foruma yaş sınırı koyun demiş misin? Amacın bu değildi. Amacın hala söylemediğin o moderatörü şikayet etmekti ve konuyu da hala bilmiyoruz. Evet sen huzuru bozdun. Bu konunun önceki mesajlarına bir bak bakalım, herkes dün noldu deyip durdu meraklandı, sana da msn'den sürekli yazdıklarını söylüyorsun. Açık açık konuş da olayı anlayalım.
Hem diyorsun ki mod.dan rahatsızım, hem de diyorsun ki söylemeyeceğim görevinden alınmasın.
Biz sizin memnuniyetiniz için buradayız. Sen de çok sevdiğim üyelerden birisin ama bu tavrın beni çok üzdü ve şaşırdım.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119

Kesinlikle katılıyorum söylede herkes bilsin niye bu kadar gizli tutuluyor anlamış değilim

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Bu Stryker kişisinin bulandırmadığı, saygısızlık etmediği bir başlık bile yok. Neyse ki haddini bildirmişsiniz.

Hayırdır kim bilir benden yana ne kuyruk acıların varda bana bunu dedin :D Ateistliğini bize benimsetemedin diye bu kadar kudurma. Ben bulandırmam. Aydınlatabiliyorsam aydınlatırım aydınlatamıyorsamda aydınlatanları desteklerim.
Allaha şükür sevilen bir üyeyim :innocent: (ateistler ve ateist olduğunu söylemeye çekinen şahıslar hariç)

Lütfen yazımada cevap yazma karşılık vermeyeceğim. Konuyu uzatıpta kimseleri rahatsız etmeyelim. ;)

Ve Ayrıca pesimist e sonuna kadar katılıyorum. Acil Destek adlı üyenin kendi çapında bazı sorunları olduğunu ve bu sorunlarıda bize yansıtarak huzuru bozmaya çalıştığını düşünüyorum. 3-5 kişiye yardım etti diye (ki ben hiç rastlamadım ama tşk edenler var kendisine) mod yapmıyorlar beni diyemi bu kaprisler anlamadım gitti. Zaten kendisinin daha önceki nicki Online Destek ti sonra Banlandı Acil Destek olarak Foruma geri geldi buda banlanmış.. sağlık olsun.. Yoksa kendisiyle bi alıp veremediğim yoktur. Kendisini ne sever nede nefret ederim.

Beowulf

Profesör
Reaksiyon puanı
10
bu forum iyice çocuk çocuk kaynamaya başladı. önüne gelene modluk veriliyor. çok kişiye haksızlık yapılıyor ve buna göz yumuluyor. her konuda suyu çıktı artık. büyük bir site olabilirsiniz ama yarın'ın hiçbir garantisi yok. açıkcası yönetimide hiç gözüm tutmadı. bu foruma takıldığımdan beri bir havaları var sanki dünyayı ele geçirmişler. altı üstü büyük bir sitede yöneticisiniz. ayrıca forum yalakalardan geçilmiyor. troy nereye mesaj yazdı acaba hemen katılıyım (+1) , hemen bende cevap veriyim. deyim yerindeyse troy'un tükürdüğü yeri yalıycak insanlar var.

lütfen bu kadar bencil olmayın. bu dünya fani dünya.

belki bu mesajı yazdıgım için banlanıcam ama sorun değil. içimden gelenleri anlatabildiysem ve sizler bu yazdıklarımdan bir ders çıkarabiliyorsanız benim için bu forumdan banlanmanın hiçbir önemi olmayacaktır.

iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...