Vedalaşalım

Bu konuyu okuyanlar

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Evet, bildiğiniz üzere forumda uzun zamandır bulunuyorum. İyi ya da kötü bir sürü şey gördüm, tecrübe ettim. Forumu bırakmaya karar verdim. Bırakma sebebim ise, forumun eskisi gibi olmaması, troll üye ve konular ve bazı sebeplerden ötürüdür. Ek olarak derslere de çalışmaya başlama kararı aldım.
Beni seven ve sevmeyen forum üyelerinden çok özür dilerim forumu bıraktığım için. Hoşçakalın, yolunuz açık olsun. Görüşmek üzere. :) @IDisaster @Yusuf ÇALIŞ @Ram_kafasi @Sibraius @morofobik @Umut Çelik
Gitme gidiyorsan da seni özleyeceğim. Özleyeceğiz....

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ah be... EFI Shell ile çok anım oldu. Evet belki benim imkansız sorunlarıma çözüm bulamazdı ancak çok emeği vardı. O belki bunları göremeyecek ama, Bir gün geri döneceğini biliyorum. Görüşürüz. Bana AMD ve Android sevmeyi sen öğrettin :)

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Evet, bildiğiniz üzere forumda uzun zamandır bulunuyorum. İyi ya da kötü bir sürü şey gördüm, tecrübe ettim. Forumu bırakmaya karar verdim. Bırakma sebebim ise, forumun eskisi gibi olmaması, troll üye ve konular ve bazı sebeplerden ötürüdür. Ek olarak derslere de çalışmaya başlama kararı aldım.
Beni seven ve sevmeyen forum üyelerinden çok özür dilerim forumu bıraktığım için. Hoşçakalın, yolunuz açık olsun. Görüşmek üzere. :) @IDisaster @Yusuf ÇALIŞ @Ram_kafasi @Sibraius @morofobik @Umut Çelik
Görüşürüz.

Smart?kafa???

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
218
Yillar geçse de üstünden
Bu kalp seni unutur mu
Kader gibi istemeden
Bu kalp seni unutur mu
Bir hasretlik yüzün vardi
Içimde bir hüzün vardi.
Söyleyecek sözüm vardi.
Bu kalp seni unutur mu.
Bu kalp seni unutur mu.
Bu kalbim seni unutur mu.

Anlami yok tüm sözlerin
Sensiz geçen gecelerin
Yasanacak senelerin
Bu kalp seni unutur mu
Bambaska bir halin vardi
Fark etmeden beni sardi
Benligimi benden aldi
Bu kalp seni unutur mu.
Bu kalp seni unutur mu.
Bu kalbim seni unutur mu.

Bana aski veren sendin
Sonra alip giden sendin
Yollarimiz ayri derdin
Bu kalp seni unutur mu
Oysa düslerim baskaydi
Birden bire yarim kaldi
Yasanacak çok sey vardi
Bu kalp seni unutur mu
Bu kalp seni unutur mu
Bu kalp seni unutur mu

Hergün aksam yastigimda
Üsüyorum yoklugunda
Yasiyorum bu aşk uğrunda
Bu kalp seni unutur mu
Bambaska bir halin vardi
Fark etmeden beni sardi
Benligimi benden aldi

Bu kalp seni unutur mu
Bu kalp seni unutur mu
Bu kalp seni unutur mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

unuturmu tabi?????

Reaksiyon puanı
646
elveda dostum kim bilir belki yine gelirsin.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
Geri dönmemek üzere, süresiz olarak forumu bıraktığını yazmamış. Vedalaşma eylemi, karşılıklı yapılan bir eylem. Yorum yapar ya da yapmaz ama illaki açmış olduğu konuyu okuyacaktır, diyorum. :)
Ben de öyle düşünüyorum. Bakalım ne zaman gelirse

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
EFI Shell gibi iyi bir forumdaşımız forumdan ayrıldı diye onun arkasına geçip iş yapmamak gerek @IDisaster.

EwoksEndor

Doçent
Reaksiyon puanı
137
üzdü :(

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
519
Belki gelir belkide şuan ziyaretçi olarak bu konuya bakıyor.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Umarım EFI Shell gibi bir üyenin ayrılması SDNF yönetimin dikkatini çekmiştir ve umarım ki EFI Shell, ayrılmadan önce yönetime birkaç öneride bulunmuştur. Bence çok önemli, hatta bu forumda gördüğüm en önemli olan üyelerden biri ayrıldı.

Forum kalitesinin azaldığını ben de rahatlıkla hissedebiliyorum. Katıldığım zamanlar bu forum çok daha iyiydi. (O zamanlar mükemmel miydi? Elbette hayır ama yinede bu halden daha iyiydi) Kalite azalınca istek te azalıyor (tam tersi de olabiliyor). O istek olmayınca forumda olmanın/kalmanın ne anlamı var ki?

Yolun açık olsun EFI Shell o7

S

SDN Anonim 645270

SDN Okuru
Gitmiş hesabı. Neden ama? O kadar iyi insan illa ayrılıyor, geriye içi boş beyinleriyle dolu insanlar kalıyor.
EFI, okul dolayısıyla bıraktı diğerleri gibi. Daha önceden de sordum nedenini. Çünkü forum'da 15K mesajı olan birisinin bu kadar kolay bırakması normal gelmiyor bana. Yine hemen hemen hepimizin şikâyet ettiği trol üyeler, konular ve düşen aktiflik nedeniyle bıraktı, geri gelirse de pek aktif olacağını sanmıyorum.
Geri dönmemek üzere, süresiz olarak forumu bıraktığını yazmamış.
Onunla konuştuğumda Türk forumlarının eski tadını vermediğini yazdı, haklı da. Hepsi birbirinden berbat. Zaman kaybı.
EFI Shell gibi iyi bir forumdaşımız forumdan ayrıldı diye onun arkasına geçip iş yapmamak gerek @IDisaster.
Anlamadım?
Umarım EFI Shell gibi bir üyenin ayrılması SDNF yönetimin dikkatini çekmiştir ve umarım ki EFI Shell, ayrılmadan önce yönetime birkaç öneride bulunmuştur. Bence çok önemli, hatta bu forumda gördüğüm en önemli olan üyelerden biri ayrıldı.

Forum kalitesinin azaldığını ben de rahatlıkla hissedebiliyorum. Katıldığım zamanlar bu forum çok daha iyiydi. (O zamanlar mükemmel miydi? Elbette hayır ama yinede bu halden daha iyiydi) Kalite azalınca istek te azalıyor (tam tersi de olabiliyor). O istek olmayınca forumda olmanın/kalmanın ne anlamı var ki?

Yolun açık olsun EFI Shell o7
İmzamı atıyorum bu yoruma.

SPRONZ

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
122
yeni açılan bi konu var Bilgisayar BIOSta takılıyor ordan gördüm merak ettim baktım ama bulamadım demin buldum dora yazmış sorularınız diye sonra aşıya kaydırınca gördüm hesap devre dışı merak ettim biraz daha aşağıya kaydırdım konuyu burda gördüm yinede üzüldüm aga :(

Son mesajlar