Vatanda indirim mi yoksa bindirim mi:)

Bu konuyu okuyanlar

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ya arkadaşlar benim anlamadığım birşey var.Sözde vatanda indirim var diye arkadaşları vatana yolladım.Adamlar 1 saat sonra dönüp bana küfür ettiler:):) bende ne olduğunu sorunca aldıkları ürün başka sitede daha uygunmuş.Bende tabi o siteler sahte falan diyip sallamaya başladım:) güvenilir değil falan diyince oda bana pcdepo.com dedi ve rezil oldum.Çünkü aylar öncesinden bende pcdepodan ürün almıştım:):) Resmen beni rezil etti Vatan kınıyorum seni vatan aldıklarını üründe dell b45b45 ürün fiyatları arasında baya bi fark var.

http://www.vatanbilgisayar.com/Note...m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59150

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-5110-b45b45-notebook-urun7379.html

ben mi yanlış bakıyorum acaba birinde 1270 diğerinde 1450 yazıyor ya:) cocuklara rezil olduk resmen

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
200 lira fark için sana küfür edecek adamın adamlığından şüphe duyarım...

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
200 lira fark için sana küfür edecek adamın adamlığından şüphe duyarım...

Küfür dediysek öle abartı yok sonucta arkadaşız sıradan şeyler :) herkesin birbirine sölediği ufak seyler:)
Ama konu o değil bekeke vatanın yaptığı hilekarlık

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Küfür dediysek öle abartı yok sonucta arkadaşız sıradan şeyler :) herkesin birbirine sölediği ufak seyler:)
Ama konu o değil bekeke vatanın yaptığı hilekarlık

Senden fikir alan adamın bence sana çemkirmeye hakkı bence yoktur. İhtiyacı var ki sana soruyor bi de üzerine atarlanıyor. Madem öyle oradan alsaymışlar. İlginç...

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=25201]cgrszone[/MENTION] haklisin. Katiliyorum. Ayrica 1000 tl uzerinde siteden alma ile vatanin servisi arasinda fark mevcut. 200 lira heryerde farkedebilir bu cok buyuk bi rakam degil 1000tlnin uzerindeki bir urun icin. Kufur edecekse keyfi bilir cokmu yorulmus...

cobra11

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
vatan bildiğimiz vatan fiyatta pek anormallik yok vatana göre :)

gerçi bu aralar tüm teknoloji mağazaları saçmalıyor hepsinde indirim var güya ama sözde indirim fiyatlar genede pahalı.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
beyler konu küfür değil ya fiyat farkı alla alla ya:)

MysteЯio

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Haftaiçi Vatan'da fiyatlar yüksek. Birşey almak istediğimde haftasonu indiriminden faydalanıyorum.

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
MysteЯio;2266461 dedi ki:
Haftaiçi Vatan'da fiyatlar yüksek. Birşey almak istediğimde haftasonu indiriminden faydalanıyorum.

bu dediğin sanalada mı yoksa mağazdamı

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Arada ucuz ani oluyor surekli takip etmek gerekiyor birde vatancard+world yada axess varsa indirim asil o zaman aktif oluyor olabilir yoksa bildigin kazik rekortmeni orasi...

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
sadece sanal mağazası olan sitelerin vatan, gold, teknosa gibi zincir mağazalardan ucuza satması normal. onların kira, personel, reklam giderleri zincir mağazalarınkinden farklı. bu fark da fiyatlara yansıyor.

almadan iyi araştırmak lazım.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Vatanda haftasonu ve ya özel indirimli ürünler oldumu almak gerek. Ben laptopumu oradan 1300 TL ye aldım daha sonra diğer mağzalarda benim pc nin aynısı ekran kartı 1gb olanı 1700 TL civarında satılıyordu. Arkadaşların yanlış zamanda almışlar :D
Not:Benim ekran kartı 2gb .

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
zararımı karşıla hemen DIABLO III al filan dese ne yapardınız?

Zarar onun zararı olur beni ilgilendirmez :) Madem orada daha ucuz oradan alsaymış. Alacak kişi o, soran kişi o bir zahmet de araştırıp nereden alacağına kendi karar versin.

Diablo III'ü de alır kendim oynarım :D

Escaper

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pcdepo'nun reklamını yapmışsın gibi geldi. Acaba orda mı çalışıyorsun yoksa orda çalışan bir tanıdığın mı var?

IuTKuI

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Vatan'da önceleri h.sonları tüm ürünlerde indirim oluyordu. Ama artık indirimi çeşitliyorlar.

Mesela Oem ürünlerinde ben pek indirim göremedim fakat bilgisayar kasası Thermaltake markasında indirim vardı. Hatta Thermaltake kasanın V3 modelinde indirim vardı yani :)

İndirim olmaması beni bitirdi zaten hiç açmıyorum :D

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Vatan,diğerlerine göre daha pahalı.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Normal zamanlarda pahalı mı bilmiyorum ama indirm olduğu zaman çok güzel şeyler bulunabiliyor ki çok sık indirim yapılıyor. ben memnunum vatandan

GassipGirl

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya arkadaşlar benim anlamadığım birşey var.Sözde vatanda indirim var diye arkadaşları vatana yolladım.Adamlar 1 saat sonra dönüp bana küfür ettiler:):) bende ne olduğunu sorunca aldıkları ürün başka sitede daha uygunmuş.Bende tabi o siteler sahte falan diyip sallamaya başladım:) güvenilir değil falan diyince oda bana pcdepo.com dedi ve rezil oldum.Çünkü aylar öncesinden bende pcdepodan ürün almıştım:):) Resmen beni rezil etti Vatan kınıyorum seni vatan aldıklarını üründe dell b45b45 ürün fiyatları arasında baya bi fark var.

http://www.vatanbilgisayar.com/Note...m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59150

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-5110-b45b45-notebook-urun7379.html

ben mi yanlış bakıyorum acaba birinde 1270 diğerinde 1450 yazıyor ya:) cocuklara rezil olduk resmen

haklısın yaa dedim acaba işlemci falan mı farklı ama değil aynı bilgisayar bide indirimli 1435 diyor indirimsiz 1700lerde nasıl iş anlamadım :)

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Vatan kampanyalar ( habersizler ) ilk başladığı zamanlarda güzel indirim yapıyordu.O döndemde mağaza çalışanları indirim olduğundan sabah işe geldiklerinde haberdar oluyorlardı.Ama Baktılar ki bu tuttu şatışlar çok fazla , kasalarda uzunmu uzun kuyruklar , % 25 indirim masalını kısa aralıklar ile uygulamaya başladırlar.
başımdan bir olayı kısaca aktarayım. kampanya öncesi 59 tl olan ürün 2 gün sonra %25 indirimde 77 tl ye çıkmıştı . %25 indirim yapınca , kampanya öncesi fiyatına gelmiş idi. Çok iyi inceleme yapmak , araştırma yapmak gerekiyor.

CMYK

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
@zatura

Tam anlattığın gibi iyi araştırmak lazım. Bir yıl önce aldığım harici hardisk fiyatı indirimli günlerde bile 70 lira daha pahalı
:huh: aldığımda 225 liyara internet mağazasından almıştım

esmer987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vatandan ikisene öncede ben mağdur olmuştum o gündür kapısında içeri girmedim reklamlarına aldanan arkadaşlarımada elimden geldiğince yol gösterdim

Erdem-FB

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
200 lira az fark değil. Vatan ilk piyasada ucuz satarak ismini duyurdu ama şimdi o günleri arıyoruz resmen.Teknosa ve vatan' ı hiç tercih etmiyorum bu yüzden hep yükse fiyat.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Vatandan korkulur. İzmir'de bir mağazasının açılışında müthiş indirimli dizüstü bilgisayar kendi sitesinde de aynı fiyat başka sitelerde daha ucuzdu. Nasıl bir indirimse artık.