Vatanda indirim mi yoksa bindirim mi:)

uA23uA

Profesör
Ya arkadaşlar benim anlamadığım birşey var.Sözde vatanda indirim var diye arkadaşları vatana yolladım.Adamlar 1 saat sonra dönüp bana küfür ettiler:):) bende ne olduğunu sorunca aldıkları ürün başka sitede daha uygunmuş.Bende tabi o siteler sahte falan diyip sallamaya başladım:) güvenilir değil falan diyince oda bana pcdepo.com dedi ve rezil oldum.Çünkü aylar öncesinden bende pcdepodan ürün almıştım:):) Resmen beni rezil etti Vatan kınıyorum seni vatan aldıklarını üründe dell b45b45 ürün fiyatları arasında baya bi fark var.

http://www.vatanbilgisayar.com/Note...m-cam-bt-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=59150

http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-5110-b45b45-notebook-urun7379.html

ben mi yanlış bakıyorum acaba birinde 1270 diğerinde 1450 yazıyor ya:) cocuklara rezil olduk resmen

Küfür dediysek öle abartı yok sonucta arkadaşız sıradan şeyler :) herkesin birbirine sölediği ufak seyler:)
Ama konu o değil bekeke vatanın yaptığı hilekarlık

Senden fikir alan adamın bence sana çemkirmeye hakkı bence yoktur. İhtiyacı var ki sana soruyor bi de üzerine atarlanıyor. Madem öyle oradan alsaymışlar. İlginç...

Webkurum

Profesör
[MENTION=25201]cgrszone[/MENTION] haklisin. Katiliyorum. Ayrica 1000 tl uzerinde siteden alma ile vatanin servisi arasinda fark mevcut. 200 lira heryerde farkedebilir bu cok buyuk bi rakam degil 1000tlnin uzerindeki bir urun icin. Kufur edecekse keyfi bilir cokmu yorulmus...

cobra11

Profesör
vatan bildiğimiz vatan fiyatta pek anormallik yok vatana göre :)

gerçi bu aralar tüm teknoloji mağazaları saçmalıyor hepsinde indirim var güya ama sözde indirim fiyatlar genede pahalı.

MysteЯio

Profesör
Onursal Üye
Haftaiçi Vatan'da fiyatlar yüksek. Birşey almak istediğimde haftasonu indiriminden faydalanıyorum.

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Arada ucuz ani oluyor surekli takip etmek gerekiyor birde vatancard+world yada axess varsa indirim asil o zaman aktif oluyor olabilir yoksa bildigin kazik rekortmeni orasi...

YellowRed

Rektör
sadece sanal mağazası olan sitelerin vatan, gold, teknosa gibi zincir mağazalardan ucuza satması normal. onların kira, personel, reklam giderleri zincir mağazalarınkinden farklı. bu fark da fiyatlara yansıyor.

almadan iyi araştırmak lazım.

re13el

Dekan
Vatanda haftasonu ve ya özel indirimli ürünler oldumu almak gerek. Ben laptopumu oradan 1300 TL ye aldım daha sonra diğer mağzalarda benim pc nin aynısı ekran kartı 1gb olanı 1700 TL civarında satılıyordu. Arkadaşların yanlış zamanda almışlar :D
Not:Benim ekran kartı 2gb .

Son mesajlar