Vatan Bilgisayar

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar vatan bilgisayardan ekran kartı alıcaktım fiyatını 400Tl diye biliyordum ancak sepete ekle yerine gelince 490Tl yazıyor nasıl iş bu ? hiç alışveriş yapmadım bilmiyorum o yüzden kredi kartı ile yapmicam ya havale yapıcam onların hesabına o şekilde kargo getircek yada gidicem mağzadan alıcam ama mağzaya gidince hüsranla kaşılşmak istemiyorum http://www.vatanbilgisayar.com/Ekra...11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=66605 şu linkteki ekran kartını asıl fiyatı nedir ? ve nerden bakılıyor ? Özellikle havale ve mağzadan gidip alma fiyatı nedir yoksa ben mi körüm :D ? Çok saçma sorular gelebilir ama ilk kez alışveriş yapıcam kusura bakmayın..

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen benim sormak isteidğim soruyu anlayamadın sanırım gerçek fiyatı nerde yazıyor dedim havale için yada direk gidip satın alma mağzadan nerden bakıcam

wasp071

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Sen benim sormak isteidğim soruyu anlayamadın sanırım gerçek fiyatı nerde yazıyor dedim havale için yada direk gidip satın alma mağzadan nerden bakıcam
O 490 tl %8 indirimli hali.Bugün haftasonu olmadığı için fiyat o.Eger haftasonunu beklersen %25 indirimle 400 tl den alırsın.

tolunay11

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hmm teşekkürler havale nasıl yapılıyor peki bilioyrmusun ve hangi hesaba nerden öğrenicem ?

avianca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam orda sadece anlaşmalı karta o fiyat. sen nasıl almak istiyorsun sanırım maximum ve axcess kartlara o indirimli fiyat diğer kartlarda ve peşinde fark alırlar.

ufon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hafta sonunu beklemen tavsiyedir ayrıca, mağazadan alırsan çok iyi olur.
İnternetten alışveriş olayı bana çok çektirdi, stokda olduğu mağazalar bölümünde sana yakın mağaza varsa gider alırsın.