Vatan bilgisayar (kendisini uyanik sanan firma)

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyse arkadasin bitri vatan hakkinda yardim istemis ama bende vatan'la ilgili bir animi paylasmak istiyorum,
kac yil onceydi, sanirim 3 yil onceydi, yeni bir pc topluyordum, ve ekrankartimi vatandan almaya kara verdim,
istanbul disinda oturdugum icin internet sitewsinden bakip begenip almaya karar verdim, aldim

10 gun sonra elime gecti, ama ne gecti,

kendilerini uyanik sanan bu firma ve calisanlari, istedigim ekran kartinin, ayni marka, ayni islemci, ama ram dusuk ve sogutucusu degisik ucuz olan modelini yolladilar,
hic bekletmeden ayni gun kargoyla geri yolladim, yolladim da ne oldu,
arada 10 gun gecti ne arayan var ne soran , 15 gun gecti ne arayan var ne soran,
sonrasinda benim aramamla aramizda bircok tlf gorusmesi oldu (belki urun kadar tlf parasi harcamisimdir)
o kadar ki daha ilk aramalarimda beni bekletip dusuruyorlardi, sonra, sanirim surekli aradigima bakip, bu seferde o ona, oda baskasina bagliyordu,
bu ilgilenecek, şu kisiyle konusun, felan

neyse 2 gun boyle gecti, sonunda (hahaaaa komik) kargo kisminin telefonunu buldum ve sorumlu kisiye ulasana kadar, oraylada 5, 10 gorusmem oldu, tabiki gorusmelerin ayrintilarini yazamiyorum hem cok uzun konusmalardi, hem cok aradim, hemde papagan gibi ayni seyi tekrarliyorlardi,

hele bir bayan vardi ki, bana tesr cikti , ters cikmasiyla dogduguna pisman olmasi bir oldu, oyle bir bagir misim ki sasirdim, oyle bir hizli konusmusum ki ayni ses tonuyla, repciler yanimda haltetmis,
densiz kadin,
neyse kargo firmasinin gorevlisi erkekti, allahtan ups kargoyu kullandim da geri gonderimde,
vatandan, kargoyu kimin aldigini, hangi saate, ne zaman, nerde teslim edildigine kadar bilgisi mevcuttu bende, yoksa kargomun ustune oturacaklardi,
onlar gitsin limanlardaki babalarin ustune otursun,

evet kargo sorumlusu boyle bir kargonun ellerine ulasmadigini, bilgilerinin olmadigini soyluyordu ki, yok yok lafinin bitirmesini bekledim , sonra aldim bendeki bilgileri, sakin bir sekilde okumaya basladim, iste bu saatte, bu kisi kargoyu teslim almis diye falan filan, adam biraz bekletti telefonda,
sonra geri geldi, kendisinin o kisi olmadigini (ayni ses bu) o orda yokken adi gecen sahsin kargoyu teslim aldigini, o yuzden bilmedigini
ama benim dogru yeri aradigimi soyledi,

hahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dogru yeri aramisim sonunda (cok komik), tabi ben ona neden benim dogru yeri aramam gerektigini sordum, neden isinizi duzgun yapmiyorsunuz diye sordum, adamin cevabi yok tabiki sacmaliyor, neyse urunun, asil istedigim urunle degistirilmemesini istedim,
direkt para talebinde bulundum, urunu geri aldilar
hele bir almasalardi basardim o depolarini, o derece yani.... Not vatana guvenmeyin sorun yasarsanizda ezik rolu oynamayin, vatanla ilgili googlede ve sikayetvar.com da arastirma yapin....