Var mı böyle yakışıklı ?

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Evet uzun uğraşlar ve ısrarlar sonucu bizim otelin delisi Aliko'yu ikna ettim ve 2 kare resmini çekebildim (rüşvet olarak 2 paket sigara aldım o ayrı ) :D :D

Ve işte karşınızda 2008 yılının yakışıklısı, seksi erkeği, baştan aşağıya karizması... O baştan aşağıya kusursuzzzz o birrrrr daha ne diyeyimmmm bilmiyorum :)

24102008062ul6.jpg

dsc00092zw4.jpg

Not: Lütfen cazibesine kapılıp benden telefon numarası yada msnini istemeyin :mrgreen:

TempesTs

Asistan
18 Kasım 2007
309
5
18
O şekilde poz verdikten sonra kaç yakışıklı adam bulacaksiniz ki? Hadi herkez o şekil poz versin bakalim...

say55

Asistan
9 Mart 2008
226
1
18
İnsanlarla dalga geçmek hiç de iyi bişey olmasa gerek.(Allah senide öyle yaratabilirdi)şükredeceğine aly ediyosun yaradılmışla...

WaterBoy

Profesör
24 Eylül 2007
2,751
5
0
Valla öyle deliler kaliteli sigara seviyor bizim burdaki Mercedes Kadir Marlboro dan aşağısını içmez :D

burock

Doçent
21 Şubat 2008
792
0
0
aboooow çok yakışıklı forumdaki bağyan üyelerin ilgi odağı olur yakın zamanda :D telini pmden gönderiver maxx kızları bu yakışıklıdan mahrum bırakma :D:D

maxxdump

Dekan
2 Nisan 2008
6,377
6
218
39
Bazı arkadaşlarımız yaptığımın hoş olmadığını söylemiş :(

Peki sorarım neden hoş değilmiş ? Sonuçta ben o adama bir şey teklif ettim o da karşlığında bişeyler istedi bende aldım (rüşvet verdim) ve çektim resimlerini :D Ve hatta kendisi dedi bana beni internete koy meşhur olayım diye , yani ben bir nevi aracı oldum :)

Be5tE

Dekan
22 Nisan 2008
7,341
5
0
Bazı arkadaşlarımız yaptığımın hoş olmadığını söylemiş :(

Peki sorarım neden hoş değilmiş ? Sonuçta ben o adama bir şey teklif ettim o da karşlığında bişeyler istedi bende aldım (rüşvet verdim) ve çektim resimlerini :D Ve hatta kendisi dedi bana beni internete koy meşhur olayım diye , yani ben bir nevi aracı oldum :)

Dalga geçiliyor bu yüzden ben beyenmedim.

RooOOoonİn

Öğrenci
20 Ekim 2008
72
0
0
monitör çatladı bea:d

bu nasıl bi insan Allah niye her erkeğe bu kadar yakışıklılık vermemiş:D
TÜ tü Allah sahibine bağışlasın:D