Valorant vs CS:GO

Valorant mı CS:GO mu?

• Kullanılan toplam oy
    75

Bu konuyu okuyanlar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
10 yaşındaki çoluk çocukla uğraşmak istiyorsan güzel oyun tabii ki Valorant.
csgoda oynadım sıkıldım derecesizde cok saygısızlar var veletler ara sıra ama toksik degıl derecelı macta bronz a gelirsen karsına velet falan cıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gerçekçi grafik .D
gercekci grafık ama cogu sılahda durbun yok onu sevmıyorum awp hele bı saga kaydırıyom 3 4 tane cıkıyor hem valorant daha eglenelı ılk oynadıgımda on yargılıydım şuan baya eglencelı

INY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
31
csgoda oynadım sıkıldım derecesizde cok saygısızlar var veletler ara sıra ama toksik degıl derecelı macta bronz a gelirsen karsına velet falan cıkmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

gercekci grafık ama cogu sılahda durbun yok onu sevmıyorum awp hele bı saga kaydırıyom 3 4 tane cıkıyor hem valorant daha eglenelı ılk oynadıgımda on yargılıydım şuan baya eglencelı

Bronzda karşına velet falan çıkmıyor mu? Peki.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
Bronzda karşına velet falan çıkmıyor mu? Peki.
bronz 2 deyken 10 maç falan attım aklı yerinde kişiler vardı toxic biriyle karşılaşmadım cogu saygılıydı ve takım oyununa uyuyalardı ılk gorunce ıste orda oyunu sevmeye başladım

NuLdERGAMER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
Evet sayın seyirciler şuanda cs:go önde gidiyor.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
ben cs ciyim neden ben robotumsu yani fazla uçuk kaçık sevmiyorum oyunları csgo bana göre güzel valorant uymuyor bana

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
demek istedigim şu 2 3 arkadaş csgo oynadıgını düşün sonra valorant alışamadıgından dolayı sıcak bakmaz valorant daha yenı yenı buyuyor ilerde belkı cogu kısının fıkrı degısır 1 k csgo oynayan adam valoranta gecemesı zor bu bıraz zamanla alakalı bıde cevreyle

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
CSGO'da prime hesabın bile olsa hile geliyor. Sıkı bir CSGO oyuncusu olmama rağmen son 2-3 aydır sadece Valorant oynuyorum (FPS oyunu olarak). CSGO hileleri önlemediği sürece Valorant yükselmeye devam edecek , ki bence Valve da bunun farkında.

UmutsuzAdam

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,032
CSGO'da prime hesabın bile olsa hile geliyor. Sıkı bir CSGO oyuncusu olmama rağmen son 2-3 aydır sadece Valorant oynuyorum (FPS oyunu olarak). CSGO hileleri önlemediği sürece Valorant yükselmeye devam edecek , ki bence Valve da bunun farkında.
oyun keleş 2 den sonra başlıyor ve çoğu keleş boosst ve hile dolu.Katılıyorum yazına fakat bana göre valo ne kadar yükselirse yükselsin cs go yu geççeğine inanmıyorum

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
oyun keleş 2 den sonra başlıyor ve çoğu keleş boosst ve hile dolu.Katılıyorum yazına fakat bana göre valo ne kadar yükselirse yükselsin cs go yu geççeğine inanmıyorum
İnsanlar bir süre sonra Valorant'a yönelecek. Ama bu süreçte Riot'un hamleleri çok kritik. Eğer iyi güncellemeler yayınlarsa CSGO 1-2 sene sonra geriye düşer. 3-4 ay önce Source 2 diye bir güncelleme geleceği sızdırılmıştı ve bu yalanlanmamıştı. Ama aynı kaynaklar vazgeçildiğini söylemişti ve bu hamle Valorant'ın büyümesini yavaşlatmıştı. Bence Valve Source 2'yi hazırda tutuyor.Eğer Riot iyi hamlelerde bulunursa Source 2'nin gelmesi an meselesi. Eğer gerçek olursa Valorant hiçbir zaman CSGO'yu geçemez

husenemre

Asistan
Reaksiyon puanı
44
valorant güya istanbul servera var istanbul server ı olmayan oyunda daha az ping alıyorum yok böyle bir şey

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Benim oyum war thundera ??
Gece Abd tarafında M6A1 tankını açtım ?

i.jpg

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Adama döne döne üzerime geliyor ölmüyor hoop aim hack wall hack açmış hepsini arkalayıcı sinsi ben napabilirim o an