Valorant vs CS:GO

Valorant mı CS:GO mu?

• Kullanılan toplam oy
    68

Bu konuyu okuyanlar

UmutsuzAdam

Profesör
CSGO'da prime hesabın bile olsa hile geliyor. Sıkı bir CSGO oyuncusu olmama rağmen son 2-3 aydır sadece Valorant oynuyorum (FPS oyunu olarak). CSGO hileleri önlemediği sürece Valorant yükselmeye devam edecek , ki bence Valve da bunun farkında.
oyun keleş 2 den sonra başlıyor ve çoğu keleş boosst ve hile dolu.Katılıyorum yazına fakat bana göre valo ne kadar yükselirse yükselsin cs go yu geççeğine inanmıyorum

csgbbb2

Asistan
oyun keleş 2 den sonra başlıyor ve çoğu keleş boosst ve hile dolu.Katılıyorum yazına fakat bana göre valo ne kadar yükselirse yükselsin cs go yu geççeğine inanmıyorum
İnsanlar bir süre sonra Valorant'a yönelecek. Ama bu süreçte Riot'un hamleleri çok kritik. Eğer iyi güncellemeler yayınlarsa CSGO 1-2 sene sonra geriye düşer. 3-4 ay önce Source 2 diye bir güncelleme geleceği sızdırılmıştı ve bu yalanlanmamıştı. Ama aynı kaynaklar vazgeçildiğini söylemişti ve bu hamle Valorant'ın büyümesini yavaşlatmıştı. Bence Valve Source 2'yi hazırda tutuyor.Eğer Riot iyi hamlelerde bulunursa Source 2'nin gelmesi an meselesi. Eğer gerçek olursa Valorant hiçbir zaman CSGO'yu geçemez

_Zaur_

Dekan
Benim oyum war thundera 😜😂
Gece Abd tarafında M6A1 tankını açtım 😍

i.jpg

nixc0r

Profesör
Adama döne döne üzerime geliyor ölmüyor hoop aim hack wall hack açmış hepsini arkalayıcı sinsi ben napabilirim o an

26¥¥26

Profesör
valorant güya istanbul servera var istanbul server ı olmayan oyunda daha az ping alıyorum yok böyle bir şey
Bende öyle bir sorun yok şu ana kadar modem 2 kat yukarda olduğu zaman 270 Ping aldım sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende önce CS:GO oynayayayım dedim.Sonra böyle aim falan çalıştım dereceli girdim.
SONUÇ
1 Arap, 1 Veled, 2 İspanyol Mükemmel oyuncu ve Gariban ben.Tamam dedim daha ilk dereceli normaldir sıkıntı yapma dedim.
SONUÇ
2.Maçımda 2 kişi taşımaya çalıştık ve bu sefer takımda Rus vardı.Geriye kalanların Max. yaşı 10 du.Bu silah teker teker mi sıkıyor cevap verin laaaaaagn.Bide karşı takımda hile çıkmasın mı ?Base den çıkarsak dua etcez.
Sonuç
CS:GO da benim bahtsızlığım mı onu bilmiyorum ama Valorant en sevdiğim oyunların karışımı.(Hile olmasa CS:GO kesinlikle 1.)

Son düzenleme:

Ram_kafasi

Profesör
GNU/Linux dağıtımlarına destek vermedikleri ve müşterilerinin isteklerini dinlemedikleri için Valorant'ı oynamıyorum,şahsen CS:GO'yu tercih ederim.

SDN Son Haberler

Son mesajlar