Valorant Ekran Kartı Sürücüsü Çöktü...

Bu konuyu okuyanlar

electuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar selamlar her türlü forumda gezdim araştırdım yabancı kaynaklara baktım ama çözüm bulamadım.Sistem özelliklerim;
Geforce GTX1650 Ekran kartı
Intel i7 9çnesil işlemci
16gb tek slot RAM
Ekran kartını güncel sürümle güncellemeyi denedim,DDU ile silip temiz kurulum yaptım,antivirüs programı kapatım denedim,tek tek bütün driverları denedim,servise verip ekran kartımı kontrol ettirdim(valorant hariç hiçbir oyunda sıkıntım yok).Lütfen bir fikri olan yardım etmek isteyen abilerim kardeşlerim bi yardım edin 1 aydır bununla uğraşıyorum.

valo.png

Irıs von Everec

Profesör
Reaksiyon puanı
1,472
Bir de format atmayı denesen belki işe yarar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartının diğer oyunlarda sorunsuz çalıştığına emin misin? Ben bu hatayı aldığımda ekran kartı (1650Super) bozulmuştu.

Salih Yedidal

Asistan
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar selamlar her türlü forumda gezdim araştırdım yabancı kaynaklara baktım ama çözüm bulamadım.Sistem özelliklerim;
Geforce GTX1650 Ekran kartı
Intel i7 9çnesil işlemci
16gb tek slot RAM
Ekran kartını güncel sürümle güncellemeyi denedim,DDU ile silip temiz kurulum yaptım,antivirüs programı kapatım denedim,tek tek bütün driverları denedim,servise verip ekran kartımı kontrol ettirdim(valorant hariç hiçbir oyunda sıkıntım yok).Lütfen bir fikri olan yardım etmek isteyen abilerim kardeşlerim bi yardım edin 1 aydır bununla uğraşıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 133794
hey hey hey aynı sorun bende de yaşanıyordu 2. oyunda aynı hata meydana geliyor driver sildim kurdum herşeyi yaptım yazılımsal olarak en son pc yi temizledim bakım yaptım yani kısaca.Sorun çözüldü sana önerim saglam bitane thermal macun al ve bakım yap.Isı değerlerini de konrol et.

Rege

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu çözebildiniz mi çözebildiyseniz nasıl çözdünüz