Yardım ekran kartı güncelleme sorunu :(

Bu konuyu okuyanlar

sudev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.

Tam 2-3 haftadır PC yüzünden kafayı yemek üzereyim. Valorant oynarken bir hata verdi ekran kartı sürücüsü çöktü diye bende baktım ekran kartı 2015 güncel bir de AMD var o da 2014 güncel dedim ki güncelleyeyim Intel'in sitesinden indirdim en son sürümü tam güncellerken mavi ekran hatası verdi güvenli moddan DDU'yu açarak yüklediğim sürücüyü sildim PC geri açıldı AMD'yi güncellerken de aynı hatayı verdi tekrar DDU ile sildim sonra PC'yi açıp Windows Update ile güncelledim. (2014-2015 güncel aynı değişmedi) bu sitenin videosunu izledim ekran kartı güncelleme videosu yok işe yaramıyor başka videolar da izledim bana mısın demiyor oyun oynayamıyorum aldığım FPS 0-10 :( önceden 60 alıyordum çok iyiydi.

Windows 8.1

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    6.4 KB · Görüntüleme: 77
  • 2.PNG
    2.PNG
    9.5 KB · Görüntüleme: 79
  • 3.PNG
    3.PNG
    17.5 KB · Görüntüleme: 77

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,924
Arkadaşlar merhaba.

Tam 2-3 haftadır PC yüzünden kafayı yemek üzereyim. Valorant oynarken bir hata verdi ekran kartı sürücüsü çöktü diye bende baktım ekran kartı 2015 güncel bir de AMD var o da 2014 güncel dedim ki güncelleyeyim Intel'in sitesinden indirdim en son sürümü tam güncellerken mavi ekran hatası verdi güvenli moddan DDU'yu açarak yüklediğim sürücüyü sildim PC geri açıldı AMD'yi güncellerken de aynı hatayı verdi tekrar DDU ile sildim sonra PC'yi açıp Windows Update ile güncelledim. (2014-2015 güncel aynı değişmedi) bu sitenin videosunu izledim ekran kartı güncelleme videosu yok işe yaramıyor başka videolar da izledim bana mısın demiyor oyun oynayamıyorum aldığım FPS 0-10 :( önceden 60 alıyordum çok iyiydi.

Windows 8.1
Kullandığınız AMD sürücüsü güncel değil. Windows 7 içini indirip kurmalısınız:
Crimson ReLive 17.7.1'i indirip kurun. Tabii öncesinde DDU ile eski AMD sürücüsünü kaldırın.
Ayrıca kullandığınız Intel sürücüsü de güncel değil. Buyurun:
Bunu da kurun.

Son düzenleme:

sudev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullandığınız AMD sürücüsü güncel değil. Crimson Edition kurmalısınız:
Crimson ReLive 17.7.1'i indirip kurun. Tabii öncesinde DDU ile eski AMD sürücüsünü kaldırın.
Ayrıca kullandığınız Intel sürücüsü de güncel değil. Buyurun:
Bunu da kurun.

böyle yapınca mavi ekran hatası veriyordu

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,924
windows 10'u denemiştim 1-2 sene önce çok kasıyordu başka çözümü yok mu bunun :/
Çok kasması pek mümkün değil. Lütfen deneyin tekrardan Windows 10'u. Zaten 8.1 ölecek kısa zaman sonra.

sudev

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0