Uzaylıların hedefi benim

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
[sup]Bakalım Denizhan bu olanlara nasıl bir açıklama yapacak...[/sup]

Bosna-Hersek’te, yaşadığı eve bugüne kadar beş kez göktaşı isabet eden adam, uzaylılar tarafından hedef alındığına inanıyor

Bosna-Hersek’te, yaşadığı eve bugüne kadar beş kez göktaşı isabet eden adam, uzaylılar tarafından hedef alındığına inanıyor.
Belgrad Üniversitesi uzmanları, Radivoje Lajiç’in kendilerine teslim ettiği kaya parçalarının göktaşı olduğunu doğrularken evin üzerinde bulunduğu sahada manyetik bir çekim alanını olup olmadığını araştırıyor.
Gornja Lamovite köyündeki evinin çatısını göktaşlarına karşı çelik sütunlarla güçlendiren Lajiç’in yorumu ise çok daha farklı. Lajiç, bunun bir tesadüf olmadığını, uzaylıların kendisini hedef aldığını düşünüyor ve ümitsizce, “uzaylılar tarafından hedef alındığım açıkça ortada. Onları rahatsız edecek ne yaptım bilmiyorum fakat bunun başka makul bir açıklaması yok. Dünya üzerinde bir göktaşının evinize isabet etme ihtimali çok zayıf ama benim evim beş kez hedef alındı. Bu kesinlikle kasıtlı yapılıyor olmalı. Benimle oyun oynuyorlar” şeklinde konuştu.

kaynak

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
he he tabi.. seninle oyun oynuyolar :D auahuha Ne insanalr var dünyada :D

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Evet, seni uzaydan taşlıyorlardır ^^

makrop!

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bizimkilerde uşakta UFO taşlamışlardı :) dünyalılardan intikam alıyorlar... uyan insanoğlu!

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Adam zaten manyamaya hazırmış, göktaşı düşmesi için tetikte bekliyormuş anlaşılan..

Benim tepeme inmez ki, evin adresini göndereyim uzayın derinliklerine, şöyle bir kaç kilo olsun ki düşünce ev tepeme yıkılsın.

astronash

Asistan
Reaksiyon puanı
1
evimin üzerine 5 kez göktası düşse manyamayı bırak bende aynı şeyleri düşünürüm heralde. Ki matematiksel olarak aynı yere 2. defa göktaşının düşmesi imkansız, adamın evine 5 kez düşmüş. muhtemelen ya yalan haber yada çok büyük bi manyetik alan var o bölgede. ya da evin altında yatır var:)

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Hocaya gitsin bi okutup üfletsin kendini. Uzaylıdan korunma büyüsü yapsın, UFO resistance +5 korunma :D

abanoz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tugbagaleri dedi ki:
[sup]Lajiç’in yorumu ise çok daha farklı. Lajiç, bunun bir tesadüf olmadığını, uzaylıların kendisini hedef aldığını düşünüyor ve ümitsizce, “uzaylılar tarafından hedef alındığım açıkça ortada. Onları rahatsız edecek ne yaptım bilmiyorum fakat bunun başka makul bir açıklaması yok. Dünya üzerinde bir göktaşının evinize isabet etme ihtimali çok zayıf ama benim evim beş kez hedef alındı. Bu kesinlikle kasıtlı yapılıyor olmalı. Benimle oyun oynuyorlar”.

haber komik, adamın çaresizliği daha bir komik. :D ama doğruyu söylersek adam biraz embesil :} yahu ne var burada :D taş atan uzaylı arkadaşımız geldiğinde yalvar yakar benide götürün gittiğiniz yere diye. :D ben olsam yapardım :* :L

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
puhahha uzaylılar oyun oynuyo adamla

"hadi kafasından vurana 5 puan" :D

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Uzaylı arkadaşlarnda bazen hak veriyorum makrop un değindiği gibi zamanında bizde onları taşladık üstelik bununlada yetinmeyip G.o.r.a da bir uzaylıya tecavuz sahnesi koyduk. Kimin agırına gitmezki adamlar yarın bugun adamlarını toplar gelirse ozaman yandık!!!

calvaria

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ben görmüştüm bunu lost ta vardı öle manyetik alan felan adam 2 saate bir dügmeye basıyodu bu adam o olmasın :S |) !!!

erdem67tr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya yalan söylüyor adam ben bi kere o evi 3 sefer taşladım. Geri Kalan 2 taşı nereden uydurmuş yaw 5 miş 5 töbe töbe hepi topu 3 :)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
kasıt var hocam hakem görmüyor mu :D

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
walla ben olsam o evi iyi bir paraya satardım uzay araştırmacılarına... göktaşı düşme ihtimali yüksek olan garantili göktaşı çekim merkezi diye...

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Elbruz46 dedi ki:
walla ben olsam o evi iyi bir paraya satardım uzay araştırmacılarına... göktaşı düşme ihtimali yüksek olan garantili göktaşı çekim merkezi diye...

auahuhauh Harbiden iyi fikirmiş :)