Uygun telefon önerisi

Sizce Hangisi, bunların dışında öneride bulunabilirsiniz.

• Kullanılan toplam oy
    14

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar iyi geceler telefon almam gerek ve çok fazla para vermek istemiyorum. Oyun düşkünü birisi değilim sosyal medya, müzik, sunum hazırlama tarzında kullanıyorum genelde. Bunları göze alarak beni idare edebilecek bir şeyler önerirseniz sevinirim.

somunology

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ben huawei p8 liteyi tercih ederim arayüzü sade kamerası ideal kasası şık ve metal ayrıca ince ekran çözünürlüğü ideal fiyatı da çok uygun ve alacaksan internetten almanı tavsiye ederim. normal mağazalarda 1000 tl ama internette 600-700 diye hatırlıyorum

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Arkadaşlar iyi geceler telefon almam gerek ve çok fazla para vermek istemiyorum. Oyun düşkünü birisi değilim sosyal medya, müzik, sunum hazırlama tarzında kullanıyorum genelde. Bunları göze alarak beni idare edebilecek bir şeyler önerirseniz sevinirim.
Merhaba,

Anketinde yer alan ürünlerden Asus zenfone selfi ürünü güzel özelliklere sahip. Sd615+3gb ram+32 gb rom+5.5'' 1080p ekran+3000 mah batarya+ adından da anlaşılcağı gibi selfi odaklı bir kameraya sahip. Bu fiyat segmentinde kamera performansı gayet iyi. Bu ürünü tavsiye ederim

Liste dışında General mobile 5plus fiyatı açıklandı yakında da satışa çıkacak. asus selfi'deki bu güzel donanımın güncellenmiş hali ve bazı konularda biraz daha gelişmiş özellikleri var. sd617+3gb ram+32 gb rom+ 5.5'' 1080p 2.5D ekran + usb type-c + 3100mah bataryaya sahip ürün. Android one platformu olduğu için de en hızlı güncelleme alma avantajınızda bulunur.

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Önerileriniz için teşekkürler hala kararsızım biraz daha incelemem gerekecek sanırım.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Asus zenfone selfi bu listede herşeyi ile orta şekerli kahve gibi işlemci ekran vs güzel alınır kullanılır

Egosiesta

Doçent
Reaksiyon puanı
70
Turktelekom honor 7 ye bakabilirsin iyi bir cihaza benziyor.

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
P9 lite düşünebilirsin ama huawei telefonlrın sar deperi yüksek oluyor sağlığa olumsuz yönde etkiliyor alırken fikkat etmelisin

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Gm 5 plus özellikleri ve fiyatı bakımından tam senin aradığın telefon olabilir...Kutu içeriğiyle harika bi ürün...

serkanbudakli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Gm5 plus olabilir.

Gm 5 plus özellikleri ve fiyatı bakımından tam senin aradığın telefon olabilir...Kutu içeriğiyle harika bi ürün...

açıkçası gm5 plus için biraz daha beklemek istiyorum genel kullanıcı yorumlarında ahizeden gelen cızırtı problemleri tarzında şeyler duydum kronik değilse almayı düşündüğüm bir cihaz.

Lapacla

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
açıkçası gm5 plus için biraz daha beklemek istiyorum genel kullanıcı yorumlarında ahizeden gelen cızırtı problemleri tarzında şeyler duydum kronik değilse almayı düşündüğüm bir cihaz.
Bence de biraz daha beklemek lazım ama özelliklerine ve fiyatına bakınca telefon gel beni al diyor :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
vibe p1 veya gm5 plus onlar değil...

samet131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
General mobile almayın aldırmayın

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Gm ler baya sıkıntı telefonlar arkadaşım almıştı film yapıştırken ekrana koruma işte çatladı[emoji23][emoji23][emoji23]

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Ama eski modeldi umarımki şimdiki çıkardıkları sağlamdır. Bence biraz daha arttır paranı g4 al

Son düzenleme:

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Zen max te sadece batarya ile kamera var onun dışında performans olarak çok düşük çerçeve olayında ise şoka uğradım resmen özellikle beyaz olan modelde çerçeve dışında kocaman bir boşluk var çok çirkin duruyor. Yazdıklarının dışında zenfone laser 6 inç versiyonunu öneririm.

bahridayı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hocam General Mobile Discovery Elite öneririm;
Çipset: Snapdragon 800
RAM: 3 GB
ROM: 32 GB
Arka Kamera: 16 MP
Fiyatı: 1044 TL (n11.com)