Uygulamalarimi ucretsiz bir sekilde yayinlayip guncelleme verebildigim bir magaza

Bu konuyu okuyanlar

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Arkadaslar uygulamam hazir ama play store 25 dolar istiyor tabikide vermicem bana bir magaza onerirmisiniz uygulama yayinlicagim :

Ucretsiz, Uygulamama guncelleme gonderebiliyim bunlar olsun ama guncelleme onemli

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadaslar uygulamam hazir ama play store 25 dolar istiyor tabikide vermicem bana bir magaza onerirmisiniz uygulama yayinlicagim :

Ucretsiz, Uygulamama guncelleme gonderebiliyim bunlar olsun ama guncelleme onemli
Dostum 25$ vermezsen kaybeden sen olursun. Kimse güvenmediği marketten uygulama indirmez

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Aptoide ve APKPURE ücretsiz mağaza oluşturmana izin veriyordu yanlış hatırlamıyorsam.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Uygulama yapıyorsan playstore a yüklemelisin. Mağaza ücretsiz olursa uygulamada ücretsiz olur. Ancak apk sitelerine yükleyebilirsin. Orada da uygulamana ilgi çok düşük olur.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Belki Galaxy Store ücretsizdir
Sadece samsung cihazlar kurabilir o zaman.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer uygulama gerçekten güzelse ve tutacak düzeydeyse 25$ gibi bir paraya kıy.
Bu arada javamı kullandın kotlinmi ? Ne uygulaması ?

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398

Play Store'da yayınlarsan çok daha iyi olur ama eğer ücretsiz yükleyip sonra Play Store'a yükleyecek isen sana önerim popüler olan Game Jam siteleri.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Belki Galaxy Store ücretsizdir
Galaxy Store kullanan da kalmadı.

Son mesajlar