Uydunet SDN Foruma giriş sorunu

Bu konuyu okuyanlar

kaplan42

Asistan
Reaksiyon puanı
10
yaklaşık 3 yıldır uydunet kullanıyorum.Son birkaç aydır
dns sunucu adresini otomatik olarak al ' ı seçtiğimde shiftdelete.net forum'a giremiyorum.google dns ile sorun yok .Sebebi ne olabilir? bilen varmı.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar forum yöneticileri ben uydu net kulanıyorum dikkatimi ceken birşeyler oldu forum girerken bana bu hatayı veriyor
[h=1]404 Not Found[/h]
nginx

ben DNS değiştirdiğimde foruma girebiliyoru

208.67 222.222 dns girdiğim foruma sorunsuz giriyorum ama dns kaldırdığım da giremiyorum uydu net kulananlar bu oluyormu yoksa sadece bendemi oluyor bilgisi olan varmı

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
aynı problem bende de var. hatta sikayetvar.com'a da yazdım. Çözüm bulabilecek kapasite olduğunu düşünmüyorum da, gelir ölçüm yapar giderler. boş teknikerler sürüsne ayda 1000-2000 lira maaş veriyolar.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Geçenlerde UyduNET' in DNS ini kullandığımda da aynı sorunu yaşamıştım.

Sende PC den Varsayılan DNS i seçince UYduNetin DNS servisini atıyor. Ondan böyle oluyor. DNS sunucusunda bir problem var galiba :huh:

yedionbir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
uydunet kullanıyorum sorun bendede mevcut proxy değişerek giriyorum fakat oda can sıkıcı iyi proxy bulamıosun tam buldum dion 2 saat sonra yavaşlamalar felan işin kısası yetkililer kimse acil çözüm bekliyoruz fakat şu müyap olayından beridir böyle gitmekte

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Durumu bildirdim. İlgilenecekler arkadaşlar.

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bir ara SDN kapatılma durumu oldugunda bir çok dns'den girişler kapatılmıstı diye hatırlıyorum kapatıyorlar ama tekrar acmayı akıl edemiyorlar sanırım gerekli baglantı kurulduktan sonra sorun ortadan kalkıyor.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
google dns , open dns veya comodo dns kullan. derdin tasan kalmasın. ben uydunet ile çok rahat bağlanıyorum.