UyduNet nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

krofesyonel35

Öğrenci
Hocam imkanınız varsa en iyisi superbox alın veya vodafone redbox hangisi iyi çekiyorsa onu alın.
Uydu net kullandık biz Babam öğretmen babamın okuluna uydunet çekmişlerdi bende okula onun bilgisayarının lisansını yapmak için kullandım pc sini ping 300-700 arası indirme hızı rezalet bence almayın zaten şuan milli eğitimde baktı uydunet kötü turkcell ricon wifi ye geçtiler.
Bizdede superbox var ayda 169 tl altyapı olmadığı için mecbur kullanıyoruz 10 mbps internet var upload da öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır hocam bizim normal çanak anten gibi birşey takıyorlar çatı veya balkona çok kötü bir şey değmez bence hocam. çok mecbur değilseniz
ben uyduneyt kullanıyorum 85 tl 100 mbps. genel de 80

Yok hocam bir çanak getirip takıyorlar ve o çanaktan eve kablo bağlıyorlar o kadar nasıl televizyon çanağını kuruyorlarsa öyle getirip takıyorlar

sinyaller direk türksat uydusundan gelecek
Ben böyle bir sallamasyon görmedim valla billa helal olsun 11 yıllık kullanıcısıyım bu yalan nasıl aklıma gelmedi şaşırıyorum

Uydunet eski ismiydi. Yeni ismi Kablonet. Ve uyduyla çanakla alakası yok eve gelip normal diğer sağlayıcılar gibi kablo çekiyorlar. Devlete bağlı bir şirket özel değil. Kaç yıldır kullanıyorum hiç büyük bir sorun yaşamadım. 2 3 ayda bir bakım için 3 4 saat kesiyorlar sadece. Eğer herhangi bir sorun nedeniyle internet kesilirse de arıyorsunuz hemen ekip gelip ilgileniyor. Oyunlarda da hiç ping sorunu yaşamadım.

Uydunet eski ismiydi. Yeni ismi Kablonet. Ve uyduyla çanakla alakası yok eve gelip normal diğer sağlayıcılar gibi kablo çekiyorlar. Devlete bağlı bir şirket özel değil. Kaç yıldır kullanıyorum hiç büyük bir sorun yaşamadım. 2 3 ayda bir bakım için 3 4 saat kesiyorlar sadece. Eğer herhangi bir sorun nedeniyle internet kesilirse de arıyorsunuz hemen ekip gelip ilgileniyor. Oyunlarda da hiç ping sorunu yaşamadım.
Peki altyapım yok çekebilirmiyim ?

Ben böyle bir sallamasyon görmedim valla billa helal olsun 11 yıllık kullanıcısıyım bu yalan nasıl aklıma gelmedi şaşırıyorum
Yok doğru diyor banada o sistemi söylediler.

Peki altyapım yok çekebilirmiyim ?

Yok doğru diyor banada o sistemi söylediler.
O zaman farklı bir şirket sizin görüştüğünüz. İntenrete Uydunet yazın en üstte kablonet sitesine atıyor zaten. Uydunet çok eski ismi. Kablonetin de Türk Telekom gibi her yerde altyapısı yok tek eksisi o.

Şirketin güncel sitesi de aşağıda bıraktığım linkteki site;

Antenli olan bir tane seç. Zaten eve internet bağlatmak isteyen çoktan bağlatırdı bir şekilde. Senin acelen yok belli.
Acelem olmasa bu kadar aramazdım. Ve Tl yukleyerek idare ediyorum.
Babamın 14Gb 10 günde bitti. Sonrada şimdi anneme 10 Gb yaptım. Buda 8 günde bitter.

Antenli olan bir tane seç. Zaten eve internet bağlatmak isteyen çoktan bağlatırdı bir şekilde. Senin acelen yok belli.
Birde benim elimden birşey gelmiyor.
Bunu ailem yapması lazım.

Umut Çelik

Profesör
Acelem olmasa bu kadar aramazdım. Ve Tl yukleyerek idare ediyorum.
Babamın 14Gb 10 günde bitti. Sonrada şimdi anneme 10 Gb yaptım. Buda 8 günde bitter.

Birde benim elimden birşey gelmiyor.
Bunu ailem yapması lazım.
Ben kendim baskıyla yaptırdım. 6 ay önce bağlattım interneti eve. Altyapı başvurusu yapmadıysan hala ben sana bir şey demiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...