Uydunet 10 ve 20 Mb/s 50 gb kampanyası

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Uydunet 10 ve 20 Mb/s 50 GB AKK kullanımlı ekosınırsız kampanyası başlatmış. 1 yıl taahhütlü kampanyalarda; 10 Mb/s paket 39 tl, 20 Mb/s paket ise 49 tl.

Detaylar:

li4jdsp.jpg

eVQHgqG.jpg

http://www.kablonet.com.tr/int-uydunet-tarifeleri

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Ben geçtim bakalım ben. Yarın deneyip görücez

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Valla hem Teledünya hemde uydunet kullanıyorum cok cok memnum Hele uydunet hiç kopma ve sorun yaşamıyorum. TTnet Hayır

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Abim tablet almasaydı çoktan geçerdim uydunete dowload hızı 2 mbps ttnet in

muhammedyakup

Doçent
Reaksiyon puanı
4
uydu net kullanıpta memnun olmayan varmı bende geçmeyi düşünüyorum bulunduğumuz yere göre hızda düşme olurmu birde 50 gbı geçince kaç mbite düşüyor ??

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
gün geçtikçe iller çoğalıyor. hadi bakalım tüm türkiyeye dağılır inşallah

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
semtimde yok olsa tereddütsüz geçiş yapardım kablo hattı uygun olan herkes geçsin bence

latifix

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Valla hem Teledünya hemde uydunet kullanıyorum cok cok memnum Hele uydunet hiç kopma ve sorun yaşamıyorum. TTnet Hayır
dostum bulunduğun yere göre değişir, merkezi bir yerdeysen uydunet gerçekten çok iyi fakat biraz kenar mahallelere gidersen bağlantı kopma sorunundan tut kopmasa bile kesilme sorununa kadar her şey oluyor. eskiden bunlarda adil kota olayı yoktu, şimdi bunlarda geçti. niye geçti anlamadım, altyapıları kendilerine ait zaten.

darqLovE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Gün geçtikçe iller çoğalıyor" :) son 4 senedir bi erzuruma geldi herhalde :) ama fiyat kalite konusunda uyduneti kesinlikle tavsiye ederim

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
download tamam da upload ne alemde kullanan arkadaşlar yazabilir mi bi?

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
10 mbit 50gb'yı geçtikten sonra kaç mbit'e düşüyor bilen var mı arkadaşlar?

fatihaksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
download tamam da upload ne alemde kullanan arkadaşlar yazabilir mi bi?

Ben geçtim bu kampanyaya download 20 mbps upload hıza'da 2 mbps AKK devreye girince 3 mbps düşüyor upload aynı şekilde 2 mbps devam ediyor torent kullananlara 2 mbps upload gayet iyi ayrıca ben yaklaşık 2.5 yıldır uydu net kullanıyorum bir gün daha internet gittiğini hatırlamıyorum faturayı ödemeyince kestiler yalnız!:biggrin:

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben de 8 aydir kullaniyorum belki 9. Internette sikinti yasamadim. 3 luk sinirsizdayim ,bir kac ay evvel baktigimda siteye , 1 3 5 leri kaldirip yerine 10 20 leri koymuslar. Iyi mi oldu kotu mu bilmiyorum. Surem bitincede sanirim beni de 10 luk pakete atarlar :) neyse sorun yasamadim kopma takilma hattin kitlenmesi gibi. Ama 15 gunluk bayram tatili donusum de soyle bir sorun yasadim.( gecen haftaki olay) Makinem ip almiyordu. Once ip almasini sagladim. Sonra da telefon actim 444 lu hatta. Tele bakan bayan arkadas biz de sorun yok , sorun sizde , bilgisayarci cagirin dedi. Ben bisi demedim kadina da bilgisayardan anlamayan biri bu cumle karsisinda ne yapar bilmiyorum. ( sonucta herkes bilgisayardan analayacak diye bir sey yok) Ttnet olsaydi cozumu soyluyorlardi. soyle yapin bunu yapin diye.

Demek istedigim 444 lu duruma duserseniz bu tip bir cevapla karsilasirsiniz. Bilginize. Diger konularda sikinti yok. :)

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Ben de 8 aydir kullaniyorum belki 9. Internette sikinti yasamadim. 3 luk sinirsizdayim ,bir kac ay evvel baktigimda siteye , 1 3 5 leri kaldirip yerine 10 20 leri koymuslar. Iyi mi oldu kotu mu bilmiyorum. Surem bitincede sanirim beni de 10 luk pakete atarlar :)

Sen istemeden 1 mb paketi değiştiremezler merak etme :) Ancak seni ikna etmek için çok arayacaklar. Mutlaka pazarlık yap :) Tarifeyi değiştirmek için de kablo tv ücreti ödemek istemiyorum de. Birkaç aramadan sonra ikna oluyorlar..

zinde_kulak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben de smile var dsmartla beraber. ikisine 74 lira ödüyorum. Adil kullanım var ama yok :D:D

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
1 senelik pakete geçerdim ammmaaaaaa birsüru para verip 1 sene önce Airties 300 Mbps ADSL modem aldım:/ modemi ücretsiz yapsalar anında geçerim;)

webelectronics

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen istemeden 1 mb paketi değiştiremezler merak etme :) Ancak seni ikna etmek için çok arayacaklar. Mutlaka pazarlık yap :) Tarifeyi değiştirmek için de kablo tv ücreti ödemek istemiyorum de. Birkaç aramadan sonra ikna oluyorlar..

Valla bakacagiz daha onumde 10 kusur ay var kim oleee kim kala :) genel anlamda memnunum onemli olan bu konu icin bu :)