Üvey babası tecavüz etti

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Üvey babası tecavüz etti

Yalova'da üvey babasının tecavüzüne uğrayan talihsiz kızın hamile olduğu ortaya çıktı
trk1bf9.png

Yalova'da babası tarafından tecavüze uğrayan 14 yaşındaki Y.N.'nin 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Y.N.'nin 5 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Y.N. kendisine üvey babası 52 yaşındaki Halil K.'nin tecavüz ettiğini söylerken, tecavüzü itiraf eden Halil K., “Çocuk benden değil. Daha önce iki evliliğimden de çocuğum olmadı” dedi.

Halil K. tutuklanarak cezaevine konulurken, Y.N annesi tarafından İstanbul'a götürüldü.

Yalova'nın Taşköprü İlçesi'ndeki çoban olarak çalışan Halil K., 6 yıl önce üçüncü evliliğini, eşinden boşanan Seher K. ile yaptı. Annesi ve üvey babasıyla birlikte yaşayan Y.N., bir süre önce rahatsızlanınca, götürüldüğü hastanede yapılan tahlillerden sonra hamile olduğu ortaya çıktı.

Y.N.'nin, “Bana üvey babam tecavüz etti” demesi üzerine Seher K., Cumhuriyet Savcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundu. Jandarma tarafından gözaltına alınan Halil K. kendisinden 38 yaş küçük olan üvey kızına tecavüz ettiğini itiraf ederken, “Y.N.'nin karnındaki bebeğin babası ben değilim. Çünkü daha önce yaptığım iki evlilikten çocuğum dünyaya gelmedi” dedi.

‘Küçük yaşta kız çocuğuna tecavüz’ suçundan hakim karşısına çıkarılan Halil K. tutuklanarak cezaevine konulurken, Seher K. ise kızını alarak İstanbul'a gitti.

Kaynak

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Alllah'ım yaa sen böylelerini ıslahet.

Allah'ın verdiği canı yine Yüce rabbim alır ama böylelerini ibret olsun diye ayaklarını yerden keseceksin bak oluyor mu ama yok bizde hafifletildikçe hafifletiliyo bu tür olaylarla ilgili kanunlar tekrar elden geçmeli ve caydırıcı olmalıdır.

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Kanun mu? İstediğimiz kadar caydırıcı yapalım, bunları yine engelleyemeyiz. İçinde olsun yeter, öleceğini bilse yine yapar. Biz en iyisi kafasını yaralım, gözünü çıkaralım, karnını deşelim sonra da kol ve bacaklarını birer birer koparalım!!

Çok mu insanlık dışı oldu? Hmm o zaman bir koşu insanlık dışına çıkıp gelelim.. Nitekim vicdansızın yaptığını insanlığa sığdıran da insanlık çizgisini çoktaan aşmıştır..

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
İnsanlık dışı bir durum.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
adam insanlık dışı bir davranış gösterdiği için bizimde ona insanlık dışı bi cevap vermemiz lazım..

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Elmacık pek çok konuda düşüncelerine katılıyorum fakat bu konuda malesef tam olarak sana katılmıyorum yapılacak birşeyler her zaman vardır diye düşünüyorum...
Madem yasalar caydırıcı olmuyor ne yapılmalı...!

mehmet

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
47
*SiRiNe* dedi ki:
Elmacık pek çok konuda düşüncelerine katılıyorum fakat bu konuda malesef tam olarak sana katılmıyorum yapılacak birşeyler her zaman vardır diye düşünüyorum...
Madem yasalar caydırıcı olmuyor ne yapılmalı...!

yasalarımızı caydırıcı bir hale getirmeli

TheRed

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kana kan dişe diş intikam intikam..

Yaptığı canvarlığı anlayabilmesi için ancak ve ancak tecavüze uğramalı !! :D

Zira çektiği fiziksel acılar geçer ölüm kurtuluş olur ama psikolojik yıkım ve bu gerçekle yaşamak zorunda kalması... işte bu, adelet yerini bulmuş olurmu acaba ? :D

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Şirine, ben olayı farklı bir boyuta taşımak istedim. İnsanlar artık üzülme ve sevinme işlerini bile oturdukları koltuktan yapıyorlar. Böyle şeyleri izleyen herkes "tüü nasıl da yapmış" diyor, yahu herkes bunu diyor o halde kim yapıyor? Yani benim dikkat çekmek istediğim nokta, verilen cezayı gözü kapalı "insanlık dışı" olarak nitelendiriyor herkes, aslında olayın çıkış noktası olan konuyu unutuyorlar.

Örneğin az önce Antalya'da köpek katliyamı ile ilgili konu vardı. Bir çok arkadaş "insanlık dışı" demiş, "başka çözümü yokmuydu" vs gibi sözler söylemişler. Ama salalım bu köpekleri üstlerine, bacaklarından bir parçayı şöyle koparıversin, o köpekler onun peşinden koşarken de bakalım aynı şeyi düşünüyorlar mı? Yani demem o ki makul olmak lazım. Herşeye gözü kapalı ah vah tüh demeye alıştık, uzaktan uzaktan yorum yapıyoruz. Sanki hiç başımıza gelmeyecek şeylermiş gibi..

Şu anda binlerce insanımızın katline sebep olan terörist niye diğer bütün mahkumlardan daha rahat ortamda yaşıyor? "İnsan hakları"ndan dolayı!! Sizce de komik değil mi? Demek ki ne kadar öldürürsen o kadar haklısın! İnsanlar artık insan haklarını böyle anlar olmuş. Bence kanunlarla bu iş çözülmez. Yıllardır kanunlarda bir gedik kapatılıyor yeni biri açılıyor, hala da binlerce milyonlarca gedik var.

Benim söylediğim de yapılmamalı, dediğim gibi ben olayı farklı boyuta taşımak amacıyla yazdım onu, bir ironi yaratmak için.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bide şöyle bişey var sokakta kime sorsan ben iyi birisiyim diyor iyide abi bu kötüler kim o zaman bunlar dünyalı değilmi

*SiRiNe*

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Açıklamaların için teşekkür ederim Elmacık yine güzel bir şekilde açıklamışsın köpek olayına gelince bu iki konu çok farklı tamam ikiside canlı ama dediğin gibi ah vah demekle olmuyor insanlar bir takım şeyleri başlarına gelmeden anlayamaz kendi canları yanmadan ama bu insanoğlunun yaradılışı bazısı çok duyarlıdır bazısıda sadece ah vah der biraz sonra unutur...
Sanırım anlatmak istediğini şimdi daha iyi anladım ama benimde kabul edemediğim bu belkide birinin işletiği bir suç en ağır sekilde cezalandırıldığında bu sefer o cezalandırılmış kişi insanların gözünde birden masum bir insana dönüyor ve verilmiş olan ceza insanlık dışı olarak yorumlanıyor...
Eeee nolcak o zaman öyle bir döneme geldik ki suç işleyenin yanına kar kalıyor ve çoğu insan yukarıda Allah görüyor deyip geçiyor....
Olmamalı bu tür olayların önüne bir şekilde geçilmeli bizim veya bir yakınımızın başına gelmesi beklenmemeli...!

armess

Asistan
Reaksiyon puanı
0
**Hey allahım ya hayır benim çok parlak bi fikrim var ama forumdan kovulmak istemem
ayıp söylemem anlayan anladı sanırım...**