UTorrent'ten yada Bitcomet'ten İndirme Yapamıyorum !!

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar
bu torrent işinde yeniyim bi kaç sevdiğim oyunu indirmek istedim ama başaramadım. bilgisayarımda uTorrent ve Bitcomet yüklü ancak içine bi dosyaattığımda ve başlat dedğimde bi türlü başlamıyor indirme hızı sürekli sıfırda sadece bunlarda değil Expressfiles ve MediaGet kullanıyordum onlarda indirirken 1 kB yada daha düşük hızda indiriyor acaba ne tür sorunlarım var anlayan varsa lütfen yardı etsin !
Sistemim windows 8 ve Eset nod 32 v.6 yüklü acaba bunlarla mı alakalı
şimdiden teşekkürler

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İndireceğin dosyayı kimse seed etmiyorsa indiremezsin. Seed dediğimde upload'dır. Torrent sitelerini tercih et orda seed olur. İnternette oradan burdan bulduğun torrentlere kimse seed yapmaz.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Kullandın Guvenlık Programını Devredısı Bırak. Guncel Seed Edılen Paylasımlara Yonel Sonuc alamazsam Pm At Bana.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Torrebt sitelerinden buluyorum zaten normalde indirmesi lazım yani yanımdaki arkadaşım indirebiliyor

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hiçbir nedeni yok, ne seedle ne başka şeyle... Şuan ben de indiremiyorum. Yarın tam performans indirmeye başlayacak... şuan indirme hızım 10kb/s bile değil

PcUzmanı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu konu çok güzel bir konu.Şimdi yazıyı iyi oku.

1) Ya internetinin hızı düşük.
(Sınırlı paket mi?Sınırsız full paket mi?)
2)Net'te (İnternet) birçok torrent hızlandırma kodu var.Onları bulup inen torrente sağ tıkla.Özelliklere gir.Ve orada bir kod göreceksin,tek satır olmalı.O sadece rakamlı olan kodu kes yerine aldığın kodu yapıştır. Bu kadar basit.

İYİ FORMALR

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yazısını iyi okuduğum arkadaşım ne uTorrentte nede Bitcomette sağ tıklamak hiçbi tepki vermiyo bu yazıyı neye göre yazdın anlamadım ama kod olayını araştıracam bu arada internetim sınırsız ama full paket ne anlama geliyo hala çözmeye çalışıyorum

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Yahu kod dediği tracker yani izleyici oluyor. Torrent sitelerinden indiriyorsan tracker a ne hacet. İndirmiyorsa seed yoktur ya da başka bir şey vardır.

mstfhll2012

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Yahu kod dediği tracker yani izleyici oluyor. Torrent sitelerinden indiriyorsan tracker a ne hacet. İndirmiyorsa seed yoktur ya da başka bir şey vardır.
onu bliyorum kardeşim bir çok tracker denedim ama içbiri olmadı acaba yükleyen kişinin traceri mi lazım