uTorrent, kırmızı bar neyi ifade ediyor?

Bu konuyu okuyanlar

Mortem KAHN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba, uTorrent üzerinden bir indirme yapmaya başladım ve bilgisayarın başından ayrıldım, döndüğümde indirmenin olduğu satırda "kırmızı renk" ile "gönderiliyor" ibaresi bulunuyordu. Sağ tıklayıp "durdur" seçeneğine tıkladım ve "yeşil renk" ile "tamamlandı" ibaresi oluştu. Şimdi ben bu dosyayı açıp direkt bilgisayarıma kurabilir miyim? Bu dosya kullanılabilir mi? Teşekkürler.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Arkadaşlar merhaba, uTorrent üzerinden bir indirme yapmaya başladım ve bilgisayarın başından ayrıldım, döndüğümde indirmenin olduğu satırda "kırmızı renk" ile "gönderiliyor" ibaresi bulunuyordu. Sağ tıklayıp "durdur" seçeneğine tıkladım ve "yeşil renk" ile "tamamlandı" ibaresi oluştu. Şimdi ben bu dosyayı açıp direkt bilgisayarıma kurabilir miyim? Bu dosya kullanılabilir mi? Teşekkürler.
indirdiğiniz şey neydi

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107

Torrent sadece korsan indirme yeri değildir. Korsan birşey indirmediğini varsayıyorum.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
ben korsansa yardım etmemek için ne indirdiğinizi sormuştum

Mortem KAHN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam benim indirilen dosyam kafasına göre bazen kırmızı bar ile gönderiliyor, bazen ise yeşil bar ile tamamlandı arasında gidip geliyor. Videoda arkadaşın bahsettiği çözümlere dair ben pek etkili bir şey göremedim. Lakin dediğim gibi dosyaları içeren klasörü açabiliyorum. Ha o zaman dosyayı aç kur diyebilirsiniz ama bu durum hakkında bilgi öğrenmek için sormuştum.

Son mesajlar