USBSecurev1.4.1 (USB şifreleme)

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

JrOrJaN06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tour_1.jpg

TÜRKİYE'NİN FORUM SİTELERİNDE SADECE TÜRKÇE AÇIKLAMALI VE DETAYLI ANLATIMI İLE %100 ÇALIŞAN TARAFIMZDAN TEST EDİLEN USB BELLEK ŞİFRELEYİCİ

Kurulum ve Kullanım Anlatımı

Kuruluma başlıyoruz kurulum esnasında şifrelemek istediğiniz usb depolma aygıtını lütfen bilgisayarınıza takınız daha sonra karşınıza sürücü ekranı cıkacak oradan depolama aygıtınızı hangisine takmış iseniz onu secerek işleme devam edin en son olarak launch sekmesi çıkacak ona da tıklayarak kurulumu bitiriniz.

Kurulum bittikten sonra depolama aygıtınıza giriniz ve orada sizin kurdugunuz programın .exe uzantılı dosyasına tıklayınız. Daha sonra karşınıza çıkan ekranda şifrenizi belirleyiniz ve en son dosyalarınızı kitleyiniz.

Usb depolama aygıtınızı bilgisayarınızdan cıkartmadan önce şifrenizi girerek active yapınız.

Daha sonra usb depolama aygıtınızı taktığınız sadece programın .exe uzantısı görünür ona tıklayıp sizin belirlediniz şifreyi giriniz ondan sonra dosyalarınız görünecektir.

Not: Bu Sürümde Windows 7 de çalışma hatalarıda düzeltimiştir.

aarik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hemen indirip deniyorum, benim için çok gerekli bir programdı, teşekkürler

aarik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güzel pro ancak, bir türlü aktive edemedim, full yapamadım, lisans geçersizmi acaba veya başka lisans var mı, eyvallah

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Bu tür paylaşımlarda bulunmakta istemekte forumumuzda yasak arkadaşlar. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...