Usb Modem İle Bilgisayar Açıldığı An İnternete Gir

Bu konuyu okuyanlar

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Animasyonu ben yaptım tabiki ;)

Cidial ile usb modem kullansanız dahi bilgisayarınız açılır açılmaz otomatikman internete girebiliyorsunuz. Beklemek yok. Animasyonu izleyin

[flash=500,400]http://files.myopera.com/bcaner/files/adsl%20otomatik.swf?1230850942[/flash]

Programı indirmek için TIKLAYIN

bisgen

Asistan
Teşekkürler :)
Ama ne yalan söyleyeyim programın kendisinden çok animasyon hazırlamak ilgimi çekti... Sanırım kullandığın programın adı Makromedia Captivate.. ???
Bir de animasyon hazırlamayla ilgili bir animasyon hazırlasan var ya değme benim keyfime :)
Saygılar...

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Sağolun arkadaşlar. Ayrıca belirteyim program ücretli de olsa kullanabilirsiniz rahatlıkla. Bi sorun yok yani. ;)

Ahmethz

Rektör
Emektar
usb modem kullanıyorum normalde bağlan tuşuna bir tıklamamla giriyor (kullanıcı adı - parola anımsa protokolü olduğu için)
animasyonu izledim iyi olmuş kendimce bi deney yapayım dedim; bağlantı kısayolunu fareyle tutup , Başlat /Tüm Programlar /Başlangıç sekmesine taşıdım.Bilgisayarı yenideb başlattım. Sonuç başarılı otomatik bağlanıyor bilgisayar açılışında ;)

pesimist

Rektör
Emektar
Özel başlık
Onursal Üye
Jojoba dedi ki:
usb modem kullanıyorum normalde bağlan tuşuna bir tıklamamla giriyor (kullanıcı adı - parola anımsa protokolü olduğu için)
animasyonu izledim iyi olmuş kendimce bi deney yapayım dedim; bağlantı kısayolunu fareyle tutup , Başlat /Tüm Programlar /Başlangıç sekmesine taşıdım.Bilgisayarı yenideb başlattım. Sonuç başarılı otomatik bağlanıyor bilgisayar açılışında ;)

Yalan mı söylicez :p

SDN Son Haberler

Son mesajlar