USB ile format atamıyorum her yolu denedim

Bu konuyu okuyanlar

RottedoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 3 saattir bununla uğraşıyorum ve hiçbir çözüm bulamadım USB ile format atmaya çalışıyorum herşeyi doğru yapmama ve başka bilgisayarda denememe ve o bilgisayarda olmasına rağmen benim bilgisayarda olmuyor format için bir tuşu basın kısmı gelmiyor usb hdd bir yaptım usb cd bir yaptım ve usb fdd bir yaptım hiçbir değişiklik olmadı yazı hiçbir şekilde gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
18
Merhaba arkadaşlar

yaklaşık 3 saattir bununla uğraşıyorum ve hiçbir çözüm bulamadım USB ile format atmaya çalışıyorum herşeyi doğru yapmama ve başka bilgisayarda denememe ve o bilgisayarda olmasına rağmen benim bilgisayarda olmuyor format için bir tuşu basın kısmı gelmiyor usb hdd bir yaptım usb cd bir yaptım ve usb fdd bir yaptım hiçbir değişiklik olmadı yazı hiçbir şekilde gelmiyor yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar.
Disk yöneticisi ile dene olmazsa hp usb disk storage format tool indir onunla dene

RottedoR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Denedim malesef olmadı

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca pc de şuan sistem yüklü değil onunla alakalı olduğunu zannetmiyorum biosla ilgili bir ayar olması lazım herhalde

FBK

Doçent
Reaksiyon puanı
7
biosdan usb hdd yi seçtikten sonra harddisk boot kısmından usb aygıtıda birinci sıraya alacaksın. ayrıca legacy boot support enable external boot enable olacak eğer seçenekler arasında varsa.