Uploadcılara süper haber sınırsız ,reklamsız,beklemesiz upload ve download sitesi

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
bu upload sitesine gitmek için burayı tıklayın

bir defada upload 100 mb a kadar yüklenebiliyor.

sınırsız disk alanı Unlimited Diskspace
sınırsız bant genişliği Unlimited Bandwidth
sınırsız upload Unlimited uploads
sınırsız download Unlimited Downloads
reklamsız NO Ads!
upload edilen dosyaların yönetimi Regsiter and manage your uploaded files
yüklemek için beklemek yok
süper hızlı download ve upload Super fast servers (Fast uplaod/Download speed)
upload ettiğiniz dosyalar asla silinmez Your uploaded file will NEVER be deleted
mp3 ,video gibi dosyaları çeşitli playerler ile oynatma imkanı You can prelisted/Prewatch those filetypes (mp3, wmv, mov) Without downloading them (Streaming option)
klaösrleri ve dosyaları şifreleme Create password secured directories / Files
paylaşım klasörü oluşturma Create "shared" Directories
ve daha fazlası... And much much more!

upload sitesinin en üst kısmında da özetle şöyle yazmışlar Faster,Easier,No download wait time, And your files will NEVER be DELETED!

the_noexit rumuzlu bir arkadaş bu upload sitesinin tanıtımını yapmış şu adreste yazdıkları ise şunlar:

http://www.freewebspace.net/forums/showthread.php?t=2226766

http://www.depositspace.com
For a while ago i started my own filehosting website. It have grown ALOT on just a few months! We allready have 1000s of uploads/Downloads every day.

And thats because DepositSpace is reliable! You uploaded files will NEVER be deleted! So you can use it as "Backup" For your files too!!
Our website is up 99,99% of the year! And you can allways count on fast uploads/Downloads!

We offer:
Unlimited Diskspace
Unlimited Bandwidth
Unlimited uploads
Unlimited Downloads
Regsiter and manage your uploaded files
NO Ads!
No wait time for downloads to start
Super fast servers (Fast uplaod/Download speed)
Your uploaded file will NEVER be deleted
You can prelisted/Prewatch those filetypes (mp3, wmv, mov) Without downloading them (Streaming option)
You can manage your files
Create password secured directories / Files
Create "shared" Directories
And much much more!

Link: http://www.depositspace.com
Doesnt it sounds good? Yes it does! So join now! Its better then any top Filehosts!

*Will come in the future*
Option to upload files with FTP*

http://www.depositspace.com

Please let me know what you think! Even if u have any negative thoughts!

kaynak:http://mygoogletranslate.blogspot.com/2009/12/snrsz-upload-ve-snrsz-download-bekleme.html

not:üye değilseniz 10 saniye bekliyorsunuz üye olursanız hiç beklemek yok denedim aynen böyle çalışıyor.tamamen bedava.

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
yüklemek için beklemek yok demişler ama 10sn bekletiyor :p

indirirken max 248KB/sn i gördüm minumumda 60KB/sn (248 e bir an cıktı sonrasında 150 lerde seyretti)
upload 45-50KB/sn civarlarındaydı

çok iyi sayılmaz ama vasatta sayılmaz ne kadar tutulup ne kadar tutulmayacağını zaman gösterir. ama rakipleri çok ilerde :)

volkanos

Profesör
Reaksiyon puanı
138
üye olununca bekletmiyor üye olmayanlar içinde 10 saniye çok değil hem de reklamsız öyle değil mi zaten bedava şu an için böyle herşeyiyle limitsiz servis görmedim ben tek eksi tarafı tek seferde 100 mb uploada izin vermesi oda mühim değil sıralanır dosyalar zaten aynı anda birden çok dosya seçilebiliyor biri bitince diğeri başlıyor sıralanır dosyalar tek seferde dosya etmiş gibi olunur. pc başında beklemeye gerek olmaz.

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
http://tr.filesovermiles.com
Bu site bilgisayarlar arasında diyor ama çok hızlı yükleme ve indirme yapıyor.
Benim hızım 1 mbps olduğu halde, en az 15 mbps hızda, yükleme ve indirme yapıyor.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
inşallah bizler için yeni umut olur hele bir kullanalımda görelim.

Blackout

Dekan
Reaksiyon puanı
383
Rapidshare gibi mi olurlar?:) Bir defa mediafire bile yıllardır olamadı rapid gibi. Onlar da bekletmiyorlar, download manager destekleri var, yüklenilen dosyalar silinmiyor. Lakin hala istedikleri yerde değiller. Server'in akıbetini bilmeden hergün gigabyte'larca upload yapan insan nasıl güvenip de buralara dosya yükleyecek. Önce güçlerini ispat etmeliler. Bekletme konusunu bilemeyeceğim ama upload edilen dosya baz alındığında çok daha iddialı rakipler de var piyasada.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
http://tr.filesovermiles.com
Bu site bilgisayarlar arasında diyor ama çok hızlı yükleme ve indirme yapıyor.
Benim hızım 1 mbps olduğu halde, en az 15 mbps hızda, yükleme ve indirme yapıyor.

Denemeyi aynı ağda ki bilgisayarlarda mı yaptın?

Site şuan gelişme başlangıç aşamasında. Henüz istesenizde paralı üye olamıyorsunuz.

talsuv61

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Denemeyi aynı ağda ki bilgisayarlarda mı yaptın?

Site şuan gelişme başlangıç aşamasında. Henüz istesenizde paralı üye olamıyorsunuz.
Benim yaptığım şey, şarkıyı yükledim ,sonra oluşturduğu linkten de indirme yaptım.
Fakat yükleme yapan tarayıcı açık olduğu müddetçe, indirecek olan indirebiliyor.

mediafire'de güzelmiş, neden millet rapidshare de bu kadar ısrar eder ki?

hussmen

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Hem sınırsız hemde bir defada en fazla 100 MB veri yüklenebiliyor ??? :huh:
Duckload, Vipfile, Letitbit, Hamstershare gibi sitelerde böyle bir sınır yok sanırım. Varsada 3-5 TebaByte falan galiba. :rolleyes:

2GB büyüklüğünde bir dosyayı 20 part'ta indirmek mi daha mantıklı yoksa tek seferde indirmek mi daha mantıklı, bence tek seferde indirmek daha mantıklı. GEçen hafta 6GB boyutunda bir dosya indirdim, bunu 60 part olarak indirseydim indirene kadar sinirden mide spazmı geçirip mide kanamasından ölürdüm herhalde :crying:

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Hem sınırsız hemde bir defada en fazla 100 MB veri yüklenebiliyor ??? :huh:
Duckload, Vipfile, Letitbit, Hamstershare gibi sitelerde böyle bir sınır yok sanırım. Varsada 3-5 TebaByte falan galiba. :rolleyes:

2GB büyüklüğünde bir dosyayı 20 part'ta indirmek mi daha mantıklı yoksa tek seferde indirmek mi daha mantıklı, bence tek seferde indirmek daha mantıklı. GEçen hafta 6GB boyutunda bir dosya indirdim, bunu 60 part olarak indirseydim indirene kadar sinirden mide spazmı geçirip mide kanamasından ölürdüm herhalde :crying:

Rapidin en çok kullanılmasının sebeplerinden biri linkleri ekleyenler aynı zamanda rapid premium aylık hesabıda satıyor. Ayrıca halihazırda rapidden üyelikleride var.
Part olayı aslında o kadar zor değil. Linkleri otomatik indiren programlar oldukça başarılı.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
ya ben de ttnet upload hızını artırıyor sandım heyecanlandım bir an :D

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
teşekkürler :)