Upload yapamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

hkns11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Arkadaşlar.Benim upload sorunum var hiç bir upload sitesine yükleme yapamıyorum.ie7.kullanıyorum.10mb.üstündeki dosyaları upload yaparken yükleme %20-25 lere ulaşınca sayfa görüntülenemiyor yazısı cıkıyor.download sorunu yok download yapıyor sitelere girişlerde bir sorunda yok.heryolu denedim sonuç yok dosyaları rar.layayıp denedim zip.leyip denedim nafile.acaba sorun nerden kaynaklanıyor olabilir.virüs taraması temiz çıkıyor.kav6.kullanıyorum.güvenlik duvarıda windows'unki.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hangi siteye yüklüyorsun mesela? dandik sitelerse olabilir, rapidshare kullanıyorsan upload programı var %100 verim alıyorsun bağlantından.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kullandığın upload sitesi dandikse bu sorun oluşabilir.Rapidsharede dene olmazsa ya modemin veya ağ bağlantın dandiktir küçücük bi alışverişi kaldıramaz yada güvenlik duvarı engeller.Ama güvenlik duvarının uploadı engellediğini hiç görmedim..

hkns11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapidshare'yi kullanıyorum ilk bu sorunu orda fark ettim zaten sonra diher siteleride denedim ama hepsinde aynı sorun.hangi ayarları dehiştirmem lazım birtürlü bulamadım.modemden olabilirmi?download ta bir sorun yok hızlı bir şekilde indirme yapıyo ama uploadı 10mb.üstü yapmıyo.rapidshare upload programıda bir işe yaramıyor onuda denedim.

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
İE 7 kullanıyorum demişsin, bilgisayarında firefox var ise onunlada denermisin upload etmeyi.

hkns11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tarayıcıyı dehiştirdim(firefox)yükledim olmadı.format attım olmadı.deneyecehim iki şey kaldı.başka modem le denemek.oda olmassa adsl bahlantısını kapattırıp.yeniden başvurup yeni hat almak.tedavisi olmayan hastalık gibi bu ya.