Öneri Upload Hızi

Bu konuyu okuyanlar

Güven Elman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
şuan evde Türktelekom 35mb 200gb sınırlı internet var sözleşmeli die bitiremedik daha upload hızı 5 6 arasında yayın açmayı düşünüyorum youtube ve nimotv de farklı bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum
Öneriniz varmı

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
şuan evde Türktelekom 35mb 200gb sınırlı internet var sözleşmeli die bitiremedik daha upload hızı 5 6 arasında yayın açmayı düşünüyorum youtube ve nimotv de farklı bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum
Öneriniz varmı
Altyapınız nedir?

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Öneriniz varmı
200 GB sınır dediğiniz kota ise kota yok artık ?

Güven Elman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Wab Sharan

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Bina daha yeni yani 1 senelik bina alt yapıyı bilmiyorum ama sjfjsjfj
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sözleşme kota kaldrlmadan önce yapıldı 200gb aşımı internet kapaniyor gidiyor yani
Hocam önce yapılsa bile bende 6 yıllık TTNET kullandığım zaman kota vardı kalktıktan sonra en az 300 400 gb’ı geçtim yani gitmesi pek mümkün değil. Bu arada bina altyapınızı kapıcı veya bina yöneticisine sorabilirsiniz bilmeden altyapıyı öneremeyiz.

Güven Elman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam önce yapılsa bile bende 6 yıllık TTNET kullandığım zaman kota vardı kalktıktan sonra en az 300 400 gb’ı geçtim yani gitmesi pek mümkün değil. Bu arada bina altyapınızı kapıcı veya bina yöneticisine sorabilirsiniz bilmeden altyapıyı öneremeyiz.
Peki ben bi bakayım teşekkür ederim