Üniversitelilere Yüzde 30 İndirim

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Kaspersky Lab, yeni nesil virüslerden koruyup internette güvenli gezinmeyi sağlayan Kaspersky Internet Security 2010 ürününde üniversite öğrencilerine yönelik bir kampanya başlattı.

Kaspersky Lab, yeni nesil virüslere karşı geliştirilen ve Ekim'de piyasaya sunulan son ürünü Kaspersky Internet Security 2010'da bir kampanya başlattı. Üniversite öğrencilerine yüzde 30 indirim imkanı sunan kampanya, 15 Kasım 2009'da başlayıp, 31 Ocak 2010 tarihinde sona erecek.
Üniversite öğrencileri www.kaspersky.com.tr sitesine girip, kampanya banner'ına tıklayarak veya ogrenci@kaspersky.com.tr 'ye edu.tr uzantılı e-posta adreslerinden bir mail yollamaları yeterli. Bilgilerin doğruluğu tespit edilir edilmez, indirim kodu mail adreslerine yollanacak. Üniversite öğrenciler bu kod ile www.kaspersky.com.tr/satis.html sitesine girerek Kaspersky Internet Security 2010'u yüzde 30 daha ucuza alabilecek.

kaspersky1258434983.jpg
Üniversite öğrencilerinin yüzde 30 indirimli satın alabileceği Kaspersky Internet Security 2010'un Kaspersky online satış sitesindeki kampanyasız satış fiyatı 35 dolar + KDV olduğu belirtiliyor.

Piyasaya Türkçe olarak sunulan yazılımının, internetten gelen tüm tehditlere karşı tam koruma sağlıyor. Sandbox (güvenli sanal ortam) ve HIPS (gelişmiş aktivite) teknolojileri kullanılarak geliştirilen yazılım, kullanıcıya güvenli ve yalıtılmış bir çalışma alanı sunuyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek sorunlara karşı geliştirilen yeni çözüm, bilinmeyen kötü amaçlı programların güvenlik derecelerini rahatlıkla belirleyip, kullanıcıyı internet korsanlarından da koruyor.
:: Kaspersky Internet Security 2010'u kullanıyor musunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Sağolsun partiden almıştım :) Şuan gerek yok :d

ultraslan19

Asistan
Reaksiyon puanı
4
1 yıllık lisanslı olarak kullanıyorum, çok memnunum, her özelliğiyle etkileyici...

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
yok 2006-2009 arası kullanmıştım ancak yıllarca kullanmama rağmen yıllasrdır bilgisayrımdaki daha doğrusu bir CD'deki virüsü bulamadığını farkedince vazgeçtim. Şimdi ESET smart security 4.0 kullanıyorum.