Ünal Aysal'dan Karabük'te mesaj

Bu konuyu okuyanlar

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Galatasaray Yönetim Kurului Kardemir Karabükspor deplasmanında 'birlik' mesajı verdi.

terim-aysal2454.jpg

Ezeli rakibi Fenerbahçe'nin önünde şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray'da Devler Ligi'nden elenmenin ardından gözler tamamen Spor Toto Süper Lig'e döndü.
Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Ünal Aysal ve beraberindeki iki yönetici Kardemir Karabükspor maçında futbolcularını ve teknik heyeti yalnız bırakmadı. Aysal'ın yanı sıra kulübün CEO'su Lütfi Arıboğan ve yönetim kurulu üyesi Ali Gürsoy da Karabük kafilesinde yer aldı.
Tribünde teknik direktör Fatih Terim ve yardımcı antrenör Hasan Şaş'ın önünde karşılaşmayı izleyen sarı-kırmızılı yöneticiler, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun verdiği cezaların ardından bu görüntüyle 'birlik' mesajı verdi.

KAYNAK
http://www2.webaslan.com/futbol/unal-aysaldan-karabukte-mesajSXHBQ58236SXQ

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Şimdi görüntülerde dikkat ettimde gol den sonra başkan, terimle tokalaşmamış,göz göze dahi gelmemişler üzüldüm.
Trt3 te şimdi yorum yapıyorlar.
umarım başkan bu konuda açıklama yapar.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Başkan'ın tarzı bu. Terime karşı bi ön yargı içinde olduğunu zannetmiyorum. Adam Profesyonel iş hayatında kurumsal kimliğe aşina olmuş birisi. Futbolunda çok içinde olmayan birisiydi zaten. Konuşurken bile dikkat edin başkana ; belli bir seviye ve mesafede konuşuyor.

Ama bizim medyamız buradan ne malzeme çıkarırım gayretinde...