Anket Ülkede Kendinizi huzurlu hissediyormusunuz?

Ülkede Kendinizi huzurlu hissediyormusunuz

• Evet huzurluyum (neden belirtin)

Kullanılan: 3 16.7%
  • Hayır huzursuzum (neden belirtin)

Kullanılan: 15 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    18

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Son son 3 senedir yaşananlar aya liste olur son olarak eş zamanlı yangınlar ve Konyada silahlı saldırı.

ekonomi belli hukuk sistemi adalet sistemi belli, hayvan çocuk kadın hakları yok sosyalizm yok.

kendinizi huzurlu hissediyormusunuz?

ankete katılır katılamaz kısaca şu yüzden huzurlu huzursuz hissediyorum diye bildirirseniz sevinirim?

Reaksiyon puanı
1,768
Valla aga partizanlaşma vs konular olmasa evet

Ama ben dahil tüm ülke siyasi konular ile ilgili sürekli tartışma ama en sinir olduğum oturduğu çekyattan devleti yöneten tipler .d kanser ederler insanı

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Valla aga partizanlaşma vs konular olmasa evet

Ama ben dahil tüm ülke siyasi konular ile ilgili sürekli tartışma ama en sinir olduğum oturduğu çekyattan devleti yöneten tipler .d kanser ederler insanı
Dostum zaten dediklerin olmasa bu ülke cennetten bir köşe gibi, ama ekonomi ama sokağa çıktığında üçlü beşli gezen göçmenler, kamu vicdanını yaralayan hukuk kararları vs. o kadar çok şey var ki vatandaşı huzursuz eden bunlar.

xPhoenix06

Profesör
Reaksiyon puanı
2,187
Etmeyen fedöcü, 20 yıl önce cebinizde delefon yoğdu şimdi hebinizin cebinde 40 milyarlıh delefon daha ne istiyönüz nankör cehabeliler Allah (c.c.) reisimi her daim korusun İnşaAllah, Amin! ? ?? ?? ?? ?

Kararsız23

Profesör
Reaksiyon puanı
2,124
Ekonomik sorunlar başı çekiyor. Gençlik, yaşlılar tarafından düşman olarak görülüyor sırf kendi partilerini tutmadıkları için. Borçsuz kredisiz yaşanmıyor. Yurt dışındakilerin elini kolunu sallayarak aldığı telefonu bilgisayarı almak için benim vatandaşım birkaç yıl para biriktirmesi borç alması gerekiyor. Evet, kendi ülkemde huzursuz hissediyorum ve bu benim suçum değil.