Ucuza Windows alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Falcao9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar ben internette 15 TL ye Windows satanlar var onlar nasıl bu kadar ucuz ve alsak sorun cıkarmı?

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Sorun çıkmaz ama Micrososft şirketi Crack Key'leri bulup devre dışı bırakıyor. O zamanda ekranının sağ alt köşesinde "Windows'u Etkinleştirin" yazısı çıkıyor. Eğer etkinleştirmezsen performans kaybı vs. oluyor. Ama telaşa kapılmana gerek yok hem güvenilir yerden alırsan sorun çıkmaz hem de milyonlarca kişi Crack Key kullandığı için devre dışı bırakmaları uzun sürer. Yine bir Crack Key alıp aktifleştirebilirsin.

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
Ben orjinal key diye aldım gittigidiyordan 2 kere sorun yaşamadım çok şükür 10-20 tl flndı herhalde

Falcao9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Sorun çıkmaz ama Micrososft şirketi Crack Key'leri bulup devre dışı bırakıyor. O zamanda ekranının sağ alt köşesinde "Windows'u Etkinleştirin" yazısı çıkıyor. Eğer etkinleştirmezsen performans kaybı vs. oluyor. Ama telaşa kapılmana gerek yok hem güvenilir yerden alırsan sorun çıkmaz hem de milyonlarca kişi Crack Key kullandığı için devre dışı bırakmaları uzun sürer. Yine bir Crack Key alıp aktifleştirebilirsin.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben orjinal keydir diye aldım gittigidiyordan 2 kere sorun yaşamadım çok şükür
Fiyat ne kadar ve kaç sene gidior bide link atabilir misiniz?

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
Teşekkürler

Eğer istersen bir defalığına Crack Key alıp sonrasında garanti olmasını istersen orijinal key alabilirsin. Tabii ki bu sana kalmış bir şey.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
9₺'ye aldım ben aylar önce hala tık yok çalışıyor yakalama falan da yok korkmayın. Benim arkadaşım 3 sene önce aldığı key'i kullanıyor bir sorun olmadı. KMS kullanmaktan iyidir.

Falcao9

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Link
9₺'ye aldım ben aylar önce hala tık yok çalışıyor yakalama falan da yok korkmayın. Benim arkadaşım 3 sene önce aldığı key'i kullanıyor bir sorun olmadı. KMS kullanmaktan iyidir.
Atabilirseniz iyi olur

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
şu ana kadar hiçbir key windows tarafından bulunup etkisiz hale getirilmemiştir. ayrıca windows'u etkinleştir yazısının performansla hiçbir alakası yoktur.

eğer isterseniz cmd'den etkinleştiriliyor bedavaya

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
şu ana kadar hiçbir key windows tarafından bulunup etkisiz hale getirilmemiştir. ayrıca windows'u etkinleştir yazısının performansla hiçbir alakası yoktur.

eğer isterseniz cmd'den etkinleştiriliyor bedavaya

Yasin Koçak 23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
49
yasal değil bu doğru fakat siz hatalı bilgilendirme yaptınız ne bir performasn düşüşü ne de bir windows tarafından bulunup bloke etme söz konusu değildir

fatihege

Doçent
Reaksiyon puanı
398
yasal değil bu doğru fakat siz hatalı bilgilendirme yaptınız ne bir performasn düşüşü ne de bir windows tarafından bulunup bloke etme söz konusu değildir
Eğer yazının alt kısımlarını okuduysan devre dışı bırakılabileceği yazıyor. Bunun çok çok az kişinin başına gelmiş olmasının sebebi artık milyonlarca kişi Crack Key kullanıyor ve bulmaları uzun sürüyor. Performans kaybı konusuna gelecek olursak. Bir makalede Windows devre dışı bırakıldığı zaman sistem RAM'in tamamını kullanamıyor diye bir cümle geçmişti. Ayrıca bu benimde başıma geldi. Şuan eski bir laptop kullanıyorum sanırsam 2011-2012 yıllarında almıştık ve Crack Key kullanılarak aktifleştirilme yapılmış. 2019'un sonlarında Windows ürün anahtarınız devre dışı bırakıldı diye bir uyarı gelmişti ve sağ altta Windows'u etkinleştirin yazısı çıkmıştı. Ben YouTube'dan bakarak hileyle o yazıyı kapattım ama laptopımda gözle görülür bir performans kaybı da oldu. Eskiden laptop 30-40 sn. içinde açılıyorken şimdi 1 dakikayı geçtiği zamanlar oluyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Link

Atabilirseniz iyi olur

Şimdi baktım da satıcı sayfasını kapatmış sanırım gitti gidiyor'dan officeyazılım diye bir mağazadan almıştım 8.90₺ yazıyor hatta ama sayfa açılmıyor kapanmış. Google araştırması yapın bakalım bulabilirsiniz belki.

hadsizkek

Asistan
Reaksiyon puanı
98
Teşekkürler

Fiyatı 10-20 tl cviarına bulunuyor gittigidiyordan rastgele bir satıcıdan almıstım yorumları iyiydi. Keyleri alalı çok olmadı zaten. 2 tane farklı pcde 2 key kullandım.

TheChild

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,569
Ben 7 liraya almıştım 3-4 aydır sıkıntısız devam ediyor.

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Ben alalı bir kaç ay olmuş ama hala sorunsuz çalışıyor key bence bu şekilde devam eder patlamaz. Çünkü arkadaşım alalı 3-4 sene oldu hala aynı aldığı key'i kullanıyor sistem de.

Son mesajlar