Uçuş Simulasyon Oyunları

Bu konuyu okuyanlar

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Merhaba ShiftDelete ailesi. Ben microsoft flight simulator tarzında bir oyun oynamak istiyorum ama tam olarak karar veremedim. Sizin de bildiğiniz bu tarz oyunlar varsa lütfen benimle paylaşın.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
ben de bir aralar baya arandım bu oyunları da aralarında yine en güzeli MS Flight Simulator...

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Tom Clancy's H.A.W.K 2 hakkında bir bilgin var mı?

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
Çekirge HAWX sim değil arcade oyunudur.Öneri olarak Lock On serisi var Falcon serisi var.Tabiki MS Flight Sim kadar değiller ama Open Falcon ve Lock On Flamming Cliffs 2 falan gayet güzeller. :cool:

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
videolardan gördüğüm kadarıyla MS Flight Sim'de genelde sivil uçaklar sürülüyor ya da onun gibi şeyler.Ben daha çok savaş uçağı süreyim it dalaşları yapayım istiyorum.

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
ms flight simulatör üzerine yok, deluxe sürümü ve accelaration pack kurulu olursa uçmanın tadına varırsınız. accelaration packle istanbulda red bul yarışları, uçak gemisini iniş ve kalkış görevleri, askeri tip helikopterlerle kurtarma görevleriyle uçuşun tadına doyum olmuyor. ayrıca aerosoftun f-16 eklenti paketiyle f16 uçurma imkanı bulursunuz. f 16 paketinin it dalaşı gibi görevleri var ama, çok ayrıntılı değil..

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
sanırım ms flight simulator daha çok sivil havacılığa yönelik.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
videolardan gördüğüm kadarıyla MS Flight Sim'de genelde sivil uçaklar sürülüyor ya da onun gibi şeyler.Ben daha çok savaş uçağı süreyim it dalaşları yapayım istiyorum.

it dalaşı falan yapayım diyosan HAWX'ı oynayabilirsin ama o simülasyon değil arcade oyun ama keyifli :)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
o zaman ben HAWX'ı bir deneyeyim :) teşekkürler tavsiyeleriniz için

MesutCULCUL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki bunlar klavye ile mi oynanıyor,ben bi kurdum ama uçağı kaldıramadım çok sıkıntı çektim ya