Ücretsiz PC Tools AntiVirus 6.0.0.19

Bu konuyu okuyanlar

S4B0T4J

Profesör
PC Tools AntiVirus, ünlü casus yazılım önleme programı olan "Spyware Doctor"un üreticileri tarafından çıkarılmış, virüs, solucan ve trojanlara karşı korunmanızı sağlayan ücretsiz bir antivirus yazılımıdır. Otomatik güncelleme sistemi sayesinde veritabanını hep güncel tutmaktadır. PC Tools Antivirus, bilgisayarınıza giren zararlıyı engelliyerek kendisi kopyalayıp dağılmasını, başka dosyalara bulaşmasını ve onlarca gereksiz(spam) e-posta göndermesini önler.

Komple sistem taraması yapabilmektedir. IntelliGuard™ teknolojisi sayesinde gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır. Ayrıca sisteminizi fazla yormuyor.

Genel Özellikler :
Bilgisayarınızı çalışırken, internette gezinirken ya da oyun oynarken koruyor.
Virüsleri, Truva atlarını ve Solucanları bulur, karantinaya alır ve siler/yok eder.
IntelliGuard™ teknolojisi ile tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlıyor.
Yeni tehditlere karşı otomatik güncelleştirme yapabiliyor.

Detaylı Özellikler :

Tarama Çeşitleri :
PC Tools Antivirus'ün üç tane tarama çeşidi vardır. Aşağıda detaylıca açıklanmıştır.

"Intelli-Scan" :
Yeni "Intelli-Scan" teknolojisi sayesinde aktif tehditlere karşı bilgisayarda ki kritik bölgeleri çabucak tarayabilmektedir. Intelli-Scan ile çalışan uygulamaları, başlatma da çalışan uygulamaları, Windows Hosts dosyaları, DLL dosyaları ve servis dosyalarını tarayabilmektedir.

"Full Scan" :
Bu tarama çeşidi ile sisteminizi tamamen tarayabilirsiniz tarama ile tarayabileceğiniz bölümler; komple sistem taraması, çalışan modüller, komple sistem klasörleri ve dosyaları, şüpheli dosyaları, bilinmeyen virüsleri, zararlı dosyaları, karantina daki dosyaları ve programların içine gömülmüş zararlıları tarayıp bulabilir.

"Custom Scan" :
Bu tarama çeşidi ile disteki istediğiniz dosyaları seçerek tarayabiliyorsunuz böylece koca bir disk yerine seçtiğiniz dosyaları tarayarak zamandan kazanmış oluyorsunuz.

Virüslere ve "Malware" tehditlerine karşı IntelliGuard :
Yeni IntelliGuard özelliği sayesinde Internet ve E-Posta yoluyla bilgisayarınıza girmeye çalışan virüslere ve "malware" tehditlerine karşı gerçek zamanlı koruma sağlar.

Virüs tanımlamalarına ve özellik artışları için "Akıllı Güncellemeler" :
Akıllı güncelleştirmeler, sık sık ve otomatik olarak gerçekleştirilir bu sayede bilgisayarınızı yeni gelişen virüs ve "malware" tehditlerine karşı koruma sağlar.

Zararlıları tesbit edip karantinaya alabilir :
Bulduğu zararlıları karantinaya alarak onların işlem yapmalarını engeller ve sizin onların üzerinde işlem yapmanızı sağlar.

Taramalar kayıt olur :
PC Tools Antivirus, tüm taramaların kayıtlarını(loglarını) tutar. Bulunan zararlıları, zararlıların silinme tarihini, karantinaya alınma tarihini ve karantinadan çıkarılma tarihini kayıt eder.

Limitli kullanıcılara izin :
PC Tools Antivirus, hizmet temelli mimarisi ile işletim sisteminizdeki limitli kullanıcı hesaplarında da tam tarama yapıp zararlıları temizleyebilmektedir.

Yenilikler :

Intelli-Scan tarama çeşidi eklendi :
Yeni eklenen Intelli-Scan, bilgisayarınızın kritik bölgelerini tarayarak zararlıları temizler.

Dosya koruması için yüksek performans modu eklendi :
Dosya koruması geliştirilerek yüksek performans modu eklendi bu sayede sistem kaynaklarını az kullanıyor aynı zamanda gerçek zamanlı koruma sağlıyor.

Tehditler için karantina eklendi :
Geliştirilen karantina sayesinde zararlılar silinmeden önce karantinaya alınır, karantinaya alınan zararlılar herhangi bir şekilde işlem yapamaz. İstediğiniz zaman silebilirsiniz.

Yeni E-Posta koruması :
Yeni eklenen E-Posta koruması, etraflı bir güvenlik önlemi alarak gelen e-postaları kontrol eder ve bilgisayarınıza girmeye çalışan zararlıları önler.

Yeni Tarama motoru :
Artan virüs tehditlerine karşı geliştirilmiş yeni bir motor. Yeni motor daha az sistem hafızası kullanır ve virüs tanımları için daha küçük güncellemeler yapar.

Bedava Sürümün Eksikleri :
Hızlı güncellemeler yok
7 gün 24 saat destek yok
Telefon desteği yok.
Download:
PC Tools Antivirüs Ücretsiz

Kaynak
 

rise

Dekan
Emektar
PC Tools AntiVirus Free Edition 8.0.0.606

PC Tools AntiVirus Free Edition is an anti-virus scanner, that provides real-time protection against viruses, worms and Trojans. It also offers on-demand scans, as well as automatic updates and real-time scanning of incoming and outgoing mail. Other features include heuristic scanning and scheduled scans. The Free Edition offers limited support and non-priority updates.


 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst