Ücretsiz Oyunlar

Bu konuyu okuyanlar

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
moba olarak smite.

overwatch seviyorsan paladins var ücretsiz güzel, yine hirez studios oyunu smite gibi.

fps olarak planetside 2 var, büyük kalabalık araçlı çatışma seviyorsan. battlefield tarzı.

monster hunter tarzı seviyorsan dauntless var epic games'te.

tps seviyorsan warframe var. online ve çok iyi oyun.

steam kullanıyorsan free to play kısmına bakabilirsin. çok fazla oyun var irili ufaklı.

mmo seviyorsan da lord of the rings online ile guild wars 2 var. genel olarak ücretsizler.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319

Steam üzerinde online oynayabileceğiniz bir sürü oyun mevcut.

Bu oyun iyidir..

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622

Steam üzerinde online oynayabileceğiniz bir sürü oyun mevcut.

Bu oyun iyidir..
bu oyuna karşı bi ön yargım vardı ama deneyeceğim galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

moba olarak smite.

overwatch seviyorsan paladins var ücretsiz güzel, yine hirez studios oyunu smite gibi.

fps olarak planetside 2 var, büyük kalabalık araçlı çatışma seviyorsan. battlefield tarzı.

monster hunter tarzı seviyorsan dauntless var epic games'te.

tps seviyorsan warframe var. online ve çok iyi oyun.

steam kullanıyorsan free to play kısmına bakabilirsin. çok fazla oyun var irili ufaklı.

mmo seviyorsan da lord of the rings online ile guild wars 2 var. genel olarak ücretsizler.
teşekkür ederim

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
oyun çok güzel ama önceden yaratılmış ve üzerinde oynama yapılamayan karakterleri seçmeye zorlayan rpg ya da a-rpg'leri ben de oynayamıyorum. sadece wiçır 3 istisnam olmuştu.

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,622
oyun çok güzel ama önceden yaratılmış ve üzerinde oynama yapılamayan karakterleri seçmeye zorlayan rpg ya da a-rpg'leri ben de oynayamıyorum. sadece wiçır 3 istisnam olmuştu.
bi Enis Kirazoğlu sevgisi var sanırsam bu arada kingdom come da çok iyi bi oyun onuda deneyebilirsin rpg de

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
evet halihazırda bedavaya dağıtılmıştı geçenlerde kütüphaneye ekledim. ikinci istisnam da o olur herhalde. arkada game of thrones soundtrack ile oynarım.