Soru Tyt için kitap önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar tyt için kitap önerileriniz var mı?

DarkPickaxe

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Yine ben geldim :)
Şimdilik TYT'ye başlamaman gerekir. TYT yazın çalışman daha iyi olur. Tabiki senin kararın. Kolay için Karekök Yayınları diyebilirim. Örnekleri tekrar ediyor ve iyidir. Orta için Bilgisarmal Yayınları. Zor için ise Acil Yayınları Orijinal Yayınları(Matematik İçin) Normal Dersler İçin ÇapPlus Hız Ve Renk'i öneririm.

Redlonmas

Profesör
Reaksiyon puanı
3,092
Şimdilik TYT'ye başlamaman gerekir. TYT yazın çalışman daha iyi olur. Tabiki senin kararın. Kolay için Karekök Yayınları diyebilirim. Örnekleri tekrar ediyor ve iyidir. Orta için Bilgisarmal Yayınları. Zor için ise Acil Yayınları Orijinal Yayınları(Matematik İçin) Normal Dersler İçin ÇapPlus Hız Ve Renk'i öneririm.
sasirdim. Karekok yayinlari ozellikle matematik icin konusmak gerekirse kolay bir yayin degil acil yayinlari ise zor degil aksine kolay-orta seviye oluyor genellikle(11-12 matematik soru bankasi zor).
(11.sinif ogrencisiyim hem tyt hem 11 dersleri goruyorum) bilgi sarmali da orta-zor seviyede. 11 fizik soru bankasini aldim ama hic acasim gelmiyor. zorlaniyorum.

DarkPickaxe

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Bana öğretmenlerim öyle demişti. Ve o kaynakları çözdüğüm zamanda gerçekten kolay kolaydı, zor zordu. Sanırım kişiye göre değişkenlik gösterebiliyor
sasirdim. Karekok yayinlari ozellikle matematik icin konusmak gerekirse kolay bir yayin degil acil yayinlari ise zor degil aksine kolay-orta seviye oluyor genellikle(11-12 matematik soru bankasi zor).
(11.sinif ogrencisiyim hem tyt hem 11 dersleri goruyorum) bilgi sarmali da orta-zor seviyede. 11 fizik soru bankasini aldim ama hic acasim gelmiyor. zorlaniyorum.

Zxbxnn

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Teşekkür ederim karakök yayınları bencede anlatıldığı kadar zor deği yani çözüyorsun bir şekil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yi
Video izleyip not tutarak kendi kitabını yapmak daha mantıklıyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Video izleyip not tutarak kendi kitabını yapmak daha mantıklı
Yinede test çözmek lazım

Son düzenleme: